Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Dacia Nova 1997 2100 lei
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Razvanik_89
Vand Dacia Nova T , an fabricatie 1997 , Gpl omologat , itp 13.03.10 , rca 16.06.10 , motor schimbat ( trebuie omologat ) , multe piese schimbate ( ambreiaj , rulmenti toba finala , servofrana , etc ) , trebuie vopsita pe exterior si are rugina pe la contra-aripi si la haion , si evident , pe exterior , dar se poate circula fara probleme cu ea .
Pretul este de 2100 lei , nu este negociabil , sunt prea multi bani bagati in ea ca sa mai las din pret .
Masina a fost taxi in trecut .
Accept diferite schimburi ( fara diferenta din partea mea ) cu auto inmatriculate , eventual si avariate .
[attachmentid=1627597275]
[attachmentid=1627597276]
[attachmentid=1627597277]
[attachmentid=1627597281]
tazzSN
Ai uitat sa mentionezi gaura din prag,prin care bagi pumnul,usa stanga sofer rupta langa geam,si faptul ca masina nu are nici o linie a ei....eu am venit sa o vad odata,puteai sa-mi spui si de astea ca am batut drumul degeaba.Postez asta ca sa nu il bata si altu
Razvanik_89
am uitat sa specific , cine nu e interesat sa nu vorbeasca aiurea , tazzsn ai report pentru treaba asta , vezi-ti de treburile tale , are cine sa aiba grija de ale mele .
tazzSN
Eu nu am nimic cu nimeni...doar ca nu incurajez minciuna...chestiile care le-am zis mi s-au parut prea importante ca tu sa nu le zici...atat
Razvanik_89
si ti sa parut ca am mintit in anunt ?????? am spus eu cumva ca are linii , ca arata spectaculos masina , ca nu are rugina ??? nu pot sa iau masina la disecat si sa scriu romane despre ea , am facut o scurta descriere, cine este interesat suna sau ia legatura cu mine si primeste toate detaliile .
Razvanik_89
up...
Razvanik_89
up
Razvanik_89
up !
Razvanik_89
up...
Razvanik_89
up
Razvanik_89
up
Razvanik_89
up
Razvanik_89
up

19 Mar 2010, 16:26:
up
Razvanik_89
up...
Razvanik_89
up
Razvanik_89
up
Razvanik_89
up , se poate duce si la rabla , pretul scade la 1700 lei fix !
Razvanik_89
up...1700 lei
Razvanik_89
up
Razvanik_89
sus
Razvanik_89
up , anunt valabil , 1700 lei fix , sau schimb cu auto de valoare apropiata , eventual cu avarii sau probleme .
Razvanik_89
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.