Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Jante aluminiu
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Bogdam
Vand jante aluminiu 15" compatibile Volkswagen Golf. Pret negociabil.

Telefon:0268245039
2xGI
daca erau 5x110 le luam eu!! tongue.gif (glumesc)

si negociam cu tine!!
dar ce sa negociez??? ca nu ai pus niciun pret( care e obligatoriu!!)!!! excl.gif
angel-boy
cat costa jentile ce dimensiune intre prezoane ...
Bogdam
Anuntul este pentru un prieten si nu cunosc detalii. Nu ezitati sa sunati la numarul dat. Voi completa anuntul maine cand voi primi detalii suplimentare.
AdiZ
Daca sunt de Golf, si sunt in 4 prezoane, 4x100.
Tembelu
totusi un pret....macar informativ....
saftonel
pret pret?!
Ryk
sunt interesat de jante. dar spune si un pret si daca sunt cu cauciucuri sau fara. vad ca numarul de telefon este unul de fix. In ce intervale gasim pe proprietar?
2xGI
sunt nepretiute.......... sau sunt gratis tongue.gif
Bogdam
Pret 250 ron/bucata negociabil. Se poate suna de preferat intre 8:00 si 21:00

2XGI chiar nu cred ca erau necesare ironiile.
Marco24
..cred ca sunt 4x108.
Vladd
Sunt 4x100 toata ziua !
argon
Din poze si prezentare rezulta ca sunt 4x100 de Golf 3 cu gaura de centrare 57,1 , deci nu merg pe Dacia-Renault.
Vladd
Ba merg pe solenza, supernova !
argon
daca gaura din janta e 57,1(a zis compatibile Golf) si pe masina 60,1(Renault) nu ai cum sa le montezi.
curentat
mi-am pus eu de pe un golf 3 adus din afara jante DOTZ R15 7,5j 4x100 si merge fara probleme fara inel de centrare deci compatibil SNova Solenza
aleksanders
super- 6 poze cu o singura janta - deci, cate bucati are si poze
Marco24
Vladd...eu am zis ca sunt 4x108 pentru ca am gasit si eu identice la cineva, si asta a fost distanta spusa de om(imi trebuiau ptr. Logan). Posibil sa fie si 4x100, numai ca omul nu a specificat ca sunt de golf3.Mai jos Linkul:
http://www.piata-az.ro/Auto-Moto-Velo/Deta...x?AdId=1956877&
Bogyciu
QUOTE(argon @ 4 Mar 2010, 12:11)
daca gaura din janta e 57,1(a zis compatibile Golf) si pe masina 60,1(Renault) nu ai cum sa le montezi.
*




Supernova si solenza au 57,1 mm CB-ul... Abia de la Logan s-a trecut pe Reno cu 60,1mm
Bogdam
Update nr. de telefon:0744230571
Bogdam
up!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.