Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] piese dacia
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
paul-tm
Dupa cum spune numele topicului.Am niste piese acasa care nu le mai folosesc.
Piese dacia:
-economizor nou
-furtun radiator(vm comp) mare nou
-filtru ulei nou
-termocupla klaxcar 82-92 noua
-garnitura baie de ulei noua
-semeringuri palier normal noi
-furtun pompa benzina-carburator nou
-2 termostate second: un deschide pe la 50 de grade, si al doilea a fost folosit 800 km si a functionat perfect,Datorita unui montaj prost imi scapa antigel pe langa furtun si mergea in radiator inainte sa deschida termostatu.Termstatu e vernet de 86 de grade. Ar trebui verificat inainte in oala pe argaz.
Eu am nou pe masina si nu imi mai bat capu.
Pret total piese dacia 25 lei. Numa impreuna se dau din cauza pretului mic.

Si mai un bloc de lumini second prentru skoda octavia hatchback, are si pt mfa.Pret 50 roni. Cred ca e pentru octavia inclusiv anul 2000 de fabricatie. La cumparat taicamiu acu un an cand avea octavia cu 150 roni. Taicamiu credea ca e defect la el pe masina blocu.Dar nu a fost defect blocu la el pe masina si a ramas piesa de rezerva. Acum cum octavia nu mai e in familie nu mai am ce face cu el.

Contact pe topic, pm sau la tel. 0764506785
cristyano2
QUOTE(paul-tm @ 3 Mar 2010, 13:54)
Dupa cum spune numele topicului.Am niste piese acasa care nu le mai folosesc.
Piese dacia:
-economizor nou
-furtun radiator(vm comp) mare nou
-filtru ulei nou
-termocupla klaxcar 82-92 noua
-garnitura baie de ulei noua
-semeringuri palier normal noi
-furtun pompa benzina-carburator nou
-2 termostate second: un deschide pe la 50 de grade, si al doilea a fost folosit 800 km si a functionat perfect,Datorita unui montaj prost imi scapa antigel pe langa furtun si mergea in radiator inainte sa deschida termostatu.Termstatu e vernet de 86 de grade. Ar trebui verificat inainte in oala pe argaz.
Eu am nou pe masina si nu imi mai bat capu.
Pret total piese dacia 25 lei. Numa impreuna se dau din cauza pretului mic.

Si mai un bloc de lumini second prentru skoda octavia hatchback, are si pt mfa.Pret 50 roni. Cred ca e pentru octavia inclusiv anul 2000 de fabricatie. La cumparat taicamiu acu un an cand avea octavia cu 150 roni. Taicamiu credea ca e defect la el pe masina blocu.Dar nu a fost defect blocu la el pe masina si a ramas piesa de rezerva. Acum cum octavia nu mai e in familie nu mai am ce face cu el.

Contact pe topic, pm sau la tel. 0764506785
*





salut..ma intereseaza oferta ta..cristi_boss253 intra pe mess sa mai vb ..iti iau piesele acum
paul-tm
Salutare.Mesenger-ul nu imi merge nu stiu ce are. Zilele astea lucrez 12 ore zi.
Cine vrea sa le cumpere.Luni le pot pune la posta.
Le trimit prin posta romana cu plata ramburs. Stau in timisoara.
paul-tm
Valabil.
20 lei piesele de dacie
50 lei blocu de lumini pentru skoda octavia
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.