Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Jenti inguste
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Probleme tehnice - Dacia Clasic
vitamina
Salut!
Are cineva idee daca se mai gasesc pe undeva jenti in 3 prezoane pt Dacia 1310 an de fabricatie 1993 cu dimensinea de 4 1/2 toli R13?
Multumesc.
argon
remat in mod sigur, posibil sa gasesti si noi, anul trecut aveau la magazin cu vreo 80 ron, dar o tabla foarte proasta si moale.
vitamina
Ideea e ca pe mn m-ar interesa sa pot sa le si echilibrez,pt ca la una cand i-am pus astazi doua cauciucuri noi,a fost imposibil de echilibrat datorita jentii. Eu am cautat in magazinele din Pitesti peste tot si nu am mai gasit dimensiunile astea.
Multumesc .
panter1
Indreapta janta la un centru de indreptati jenti daca din cauza asta nu ai putut echilibra-o. apoi vopseste-o sa nu se impanzeasca rugina
SB04AKI
dc cauti inguste ca vad ca ai dacia din 2002 alea au din fabrica cele de J5,5 si nu de J4,5 si incearca daca tot vrei inguste la remat sau la dezmembrari sau pe bursa si sigur vei gasi, eu am un set inguste care erau pe masina mea dar mi-am pus canade late daca vrei da-mi un PM si vb.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.