Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: B E C U R I DE FAR ?
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Probleme tehnice - Dacia Clasic
CRISTI IF100CSY
NELAMURIRE !!! ce becuri pentru faruri sa folosesc ??? care sunt cele mai bune pentru dacia?
excl.gif
CRISTI IF100CSY
am o problema cu philips xtreme astea nu stau bine pe far deoarece au 3 picioruse
george_scala_2004
trebuie niste adaptoare
http://www.daciaclub.ro/index.php?showtopi...3&hl=becuri+far
CRISTI IF100CSY
cum arata un adaptor din ala sti cumva????? se monteaza greu ?


4 Mar 2010, 15:43:
o poza ceva te rog frumoss
ovy_geo93
cere la un magazin de piese auto inel adaptor pentru bec H4...costa 1 leu bucata...se monteaza usor, introduci picioarele de la bec in gaurile de la inel, si pui tot ansamblul in far , tragi cele 2 cleme peste inel si gata
pavel_daniel
Salut.Nu crezi ca e mai simplu sa cumperi becuri H4 cu flansa in loc de cele cu 3 gheare?
CRISTI IF100CSY
multumesc tuturor pentru ajutor !!!! si, { pavel, deja am luat becurile dar nu le-am montat deoarece am vazut ca nu se potrivesc acolo
Ov
bai frate, invata si tu sa faci topicuri cu titluri normale, fara spatii, fara litere mari si alte chestii. Chiar nu observi ca esti singurul care iese in evidenta, si ca nu e normal?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.