Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: becuri pentru faruri
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Probleme tehnice - Dacia Clasic
CRISTI IF100CSY
va rog frumos, lamuriti-ma si pe mine care sunt cele maibune becuri pentru farurile de dacie multi spun ca "philips xtreme power'' eu nu prea cred asa deoarece nu se prind bine pe far. au 3 '''craci''' ciudati se numesc si becuri stea parca ??
ghitza
ti-a spus omu ca iti trebuioe adaptoare si nu ear nevoie de 2 topicuri pt asta.cauta si tu innainte sa deschizi 2 topicuri cu aceeasi tema cand mai sunt vreo 4 deschise numa sa cauti
deceneu32
Nu vezi ce-are in avatar?E cocalar.N-are rost sa te superi pe el.Crezi ca stie sa caute?
danut 69-71
QUOTE(deceneu32 @ 5 Mar 2010, 18:32)
E cocalar.

Frumos mai vorbesti . wacko.gif
SB04AKI
dute la un magazin de piese auto si cere becuri pt faruri de dacie si ti se va da, in primul rand extrem power is super bune eu am pe masina din aia si merg super cu adaptorul de bec din plastic care costa 1 leu.
florian90
QUOTE(deceneu32 @ 5 Mar 2010, 16:32)
Nu vezi ce-are in avatar?E cocalar.N-are rost sa te superi pe el.Crezi ca stie sa caute?
*



nu fi rau deceneu sleep.gif

cristi
philips-urile sunt cele mai bune....si oricum daca are trei picioare se potrivesc..dar mai trebuie,cum a zis sb04aki, un adaptor de pastic de 1 leu:)
CRISTI IF100CSY
singurul cocalar esti tu ma baiatule terminat


6 Mar 2010, 18:24:
si, restul ms frumos de ajutor
Hacker
CRISTI IF100CSY, ideea e ca a spus cuvantul ala urat deoarece ai la poza o masina care nu iti apartine, si pentru a fi un user decet si exemplu trebuie sa iti pui poza cu masina pe care o detii, sau altceva, nu ceea ce nu iti apartine.
Becurile mentionate sunt extraordinare si foarte bune cotate.

Succes...
panter1
Nu va mai certati mah.. ar trebui sa fim ca fratii ca si asa am ramas cativa pe strazi cu daciile.. Trabantistii se saluta de mult cu flash-urile intre ei cand se vad unul pe altul din sensuri opuse.. cum ne dam noi pentru radare.. iar daca unul opreste pe dreapta si are capota ridicata iar altul il vede opreste si il intreaba ce problema are... iar daca cel cu capota ridicata nu stie va fi ajutat de cel care stie. Nu va fi facut in toate felurile ca inca nu a invatat de ce se uda bujia si pentru ca de asta merge intr-un piston laugh.gif

Hack-er foarte bine ca i-ai explicat omului intr-o maniera destul de prieteneasca incat sa nu jignesti, pentru ca nu trebuie sa ne credem unii mai destepti decat altii.. ai dat si solutia.. esti un exemplu wink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.