Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] insonorizant (blana) pentru capota motor
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
BoR
Cumpar insonorizant capota motor pentru Dacia Supernova. Tel.0746092300.
BoR
Sau daca ma poate ajuta cineva unde as putea gasi insonorizant pentru capota special pentru Supernova.Multumesc.
BoR
up!
BoR
Up!
BoR
up!
BoR
up!
cmandrei
ReDeschis la cerere.
BoR
Multumesc!
BoR
Up!
BoR
Up!
BoR
Up!
BoR
Up!
ioan ilie
si eu as fi interesat de asa ceva
BoR
Eu caut de ceva timp,dar din pacate de prin 2009 nu s-au mai adus prin Targul Vitan,acolo unde existau mai multe sanse de a gasi.Asta este,am tot amanat si acum... sad.gif
Nu am putut afla nicaieri firma care producea asa ceva,as fi facut o incercare acolo.Colegii care au blana pe masina spun ca nu scrie nimic pe ea.
BoR
Up
Hot_Wheels
salut. am primit mesajul tau referitor la problema cu lichidul de racire. nu iti pot trimite pm dar as aprecia gestul daca mi ai da nr de tel al mecanicului. pe viitor sa apelez la serviciile lui. o sear buna
BoR
Up
BoR
Up
BoR
Numarul de telefon din primul post nu mai este valabil.Noul nr- 0756030500.
BoR
Up
BoR
Up.
BoR
Up
BoR
Up!
uscatu83
Du-te si cumpara cativa metri de burete pentru parchet din ala gros cu aluminiu pe o parte si o sticla de prenandez de 500 ml si iei o foarfeca si iti faci singur eu asa am facut. Am pus trei straturi de burete din ala si s-a rezolvat problema
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.