Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] MP3 player original Megane
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Pages: 1, 2
bendeac
Aparatul este negru si arata impecabil, ca nou, masina e din prima parte al lui 2008, a stat pe ea in jur de doua saptamani, singura perioada in care am facut uz de el. Am si codul lui. Poze nu posed in clipa asta, dar daca e nevoie facem.
Ma gasiti la 0728639244, cel mai sigur pe PM.

Pretul este de 500RON.
bendeac
Nu pot raspunde la PM-uri pentru ca nu am suficiente posturi.
bendeac
Poze reale.
gigiabrudan
Iti ofer 100 lei.
n_padre
ofer 110 lei
R19/16v
120
Catalinmodena
Eu ofer 150 Ron.
n_padre
oferta e pe bune sau ne strofocam aici degeaba?
ofer 160 lei
bendeac
oferta e pe bune, ofertele voastre sunt?
R19/16v
Foarte.
bendeac
Va refuz.
Ryk
iti ofer 250ron, merge?
Mihai C
Fratilor am fost la reprezentanta renault ca sa ma interesez de unul si mi-a cerut 1800 lei pe un mp3 original si pana la urma mi-am luat de la dezmembrari cu 500 lei.
Voi cat vreti sa lase la el?
DanCVA
Pretul lui Ryk este cel mai corect.
bendeac
Ryk nu il pot da la 250RON. Negociez, dar nu la jumatate, repet produsul este nou.
FDR
la 250 ma inscriu si eu si mi se pare fair.

cine compara cu preturile de la reprezentante...n-am ce zice...chiar n-am ce zice.

cand la 399 gasesc CD Changer cu MP3
http://www.store.falcon.ro/produse/181-aud...pdate-list.html

http://www.store.falcon.ro/produse/181-aud...tuner-list.html

si culmea: dedicat pt Renault. nu doar ca citeste mp3 dar pot tine si 6 discuri in el.

de ce as da mai mult pe un simplu player?

deci raman la 250... cu indulgenta
Adi86
In nici-un caz nu este 1800 de lei la reprezentanta...Eu l-am vandut pe al meu cu 300 de lei. Din pacate acestea sunt preturile.
telim4lulu
mp3 meu a fost schimbat pe garantie si am intrebat ca fapt divers pretul lui , 1700 ron am primit ca raspuns , oricum pretul corect dupa mine ar fi cam 300 ron...
bafta la vanzare !
99AIM
ete 350 euro cu tva pretul,ma puneau pe mine in ianuarie sa platesc pe jumatate adica 700 ron
Lucian BLK
Oare merge la un Peugeot 206!?
bendeac
Nu am habar, dar daca merge cred ca iti pot da si displayul lui.
Lucian BLK
Ma intreb daca merge cu displayul original de la Peugeot 206. Ar dori un prieten sa-l ia .... Probabil ca incercam prima data cu al meu.
bendeac
Mare mi-ar fi mirarea sa se potriveasca. CAN-ul de la reno n-are nici o treaba cu restul masinilor, poate doar printr-o mare coincidenta.
bendeac
sus
UTU2005
Oferta mea: CD player-ul meu fara mp3 ca nou, fara urme de uzura si nici o alta problema, + diferenta de 2mil.
bendeac
Recunosc ca este o oferta decenta, dar nu ma tenteaza.
n_padre
260 ron daca te hotarasti suna-ma 0740820620
bendeac
Sus cu el!
bendeac
sus
stelpop
Sal ! Ai pm!
bendeac
Nu pot raspunde la PM, displayul pleaca numai cu playerul.
cosmin.ilie
I-ti dau eu 300 RON pe el

0767751680
bendeac
400 ron e pretul final.
bendeac
up
stelpop
Corect! Asta in cazul in care se solicita si display-ul!Altfel daca omul are deja......
bafta la vinzare !
bendeac
De acord, dar playerul trebuie sa plece primul, sunt sanse sa nu il dau daca nu iau suma mentionata mai sus.
bendeac
sus
bendeac
Sus cu el!
cosmin_69
Sa inteleg ca pe Tuner List nu merge ?
Fiindca la mine este update.
bendeac
Nu sunt sigur, dar parca am vazut la cineva update list pe megane 2.1.
bendeac
Anunt valabil!
Cristilica
In pret intra si display-ul. Ce tip de display este?
bendeac
Este display cu lumina alba de megane din 2008.
Cristilica
Pe megane II.2 sunt 3 tipuri de display, unul ingust (care-l am si eu) si doua mai late. Pe mine ma intereseaza display-ul lat, cu cristale lichide. Si cum este cu pretul? Include si display-ul?


Adica display-ul din aceasta poza
bendeac
Da, asta este. El nu era initial de vanzare dar cred ca nu o sa mai am nevoie de el. Daca le vrei si esti hotarat da-mi un PM cu numarul tau de tel si vorbim.

Scuze de intarziere.
Cristilica
Ai PM.
cmandrei
ReDeschis la cerere.
bendeac
Mersi mult. Nu stiu de ce se inchisese, nu conteaza, ideea e ca e inca la vanzare.
cmandrei
ReDeschis la cerere.
bendeac
In ideea ca cineva vrea sa-si faca un cadou de sarbatori am redeschis topicul, playerul a trebui sa fie acolo unde era si in primavara. Deci 400RON pret final, daca se vrea cu display discutam si despre el, n-am idee cat sa cer pe el, iar daca cineva vrea numai displayul sa astepte sa se dea intai mp3-ul.



1 Dec 2010, 11:30:
ssus
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.