Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] INTERIOR RENAULT
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Bongiovi


Vand interior renault laguna 2 privilege mixt gri deschis piele cu stofa arata impecabil atat scaunele cat si bancheta si fetele usi pret 600 ron
Bongiovi
up
Bonqiovi
il vand si pe bucati acest interior
mateicip82
Pune niste poze cu interiorul!
serban24
cat vrei pe scaunele fata?
Bonqiovi
poze scaune fata 400
pag28
cat ar face transportul pana la ploiesti? mai ai si alte piese respectiv ceasuri de bord cu display central?
gsalexandru
accepti schimb cu un iphone 2g? se vand si alte piese de pe masina?
leony69_ro
Lasa un numar de telefon sau suna-ma la tel. 0745.50.16.97.
Bonqiovi
nu accept schimburi momentan am oferte transportul pana la ploiesti costa vreo 80 lei scaunele sunt rezervate pana luni
Bongiovi
in continuare valabil la vanzare toate cele 4 fete de usi la 1 milion bucata si bancheta spate completa cu tetiere la 2,5 milioane si 2 tetiere de la scaunele fata la 50 lei amandoua
AdrianoBoy
scaunele le-ai dat..???mai sunt rezervate..??
Bongiovi
s-au dat!
leony69_ro
cotiera cu consola echipata nu o vinzi?
Bongiovi
nu doar toate cele 4 fete de usi la 1 milion bucata si bancheta spate completa cu tetiere la 2,5 milioane si 2 tetiere de la scaunele fata la 50 lei amandoua
Bongiovi
a mai ramas de vanzare bancheta spate piele cele 5 tetiere 2 fete usi spate 100 bucata si 2 fete usi fata textil 150 amandoua
megane_brotac
sa-mi trimiti urgent restul de interior ,
Bongiovi
QUOTE(megane_brotac @ 28 Mar 2010, 10:01)
sa-mi trimiti urgent restul de interior ,
*




vezi ca acum am sunat sa iti pregateasca baietii mei la depozit coletul dar mi au spus ca au vandut tetierele si cotiera spate din pacate deci...eventual iti pot da 2 fete de usi pe fata in completare lasa adresa aici de livrare numai bine topicul se inchide
Bongiovi
QUOTE(megane_brotac @ 28 Mar 2010, 10:01)
sa-mi trimiti urgent restul de interior ,
*




adresa daca vrei sa ti le trimit nu mai am nr tau de telefon
Bongiovi
a mai ramas de vanzare bancheta spate piele cele 5 tetiere 2 fete usi spate 100 bucata si 2 fete usi fata textil 150 amandoua
Bongiovi
up
j.d
Lasa-mi un nr de telefon te rog.
Bongiovi
QUOTE(j.d @ 10 Apr 2010, 01:30)
Lasa-mi un nr de telefon te rog.
*


0729444407
Bongiovi
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.