Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] VOUCHER
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
flovld
Cumpar voucher pentru Rabla 2010, preferabil din Brasov sau imprejurimi. Tel. 0722956594.
flovld
Up
flovld
Up

@ksi_id : pretul imi convine, dar drumul pana la TM nu... Multumesc pt oferta. Nu pot raspunde la pm, din cauza numarului insuficient de postari...
mihaimmm
QUOTE(flovld @ 9 Mar 2010, 20:21)
Up

@ksi_id : pretul imi convine, dar drumul pana la TM nu... Multumesc pt oferta. Nu pot raspunde la pm, din cauza numarului insuficient de postari...
*


Cam cat esti dispus sa oferi pe un voucher?
flovld
@mihaimmm: suna te rog la nr. de tel. din primul post si stabileste cu tatal meu (el este cumparatorul). Multumesc.
flovld
Up
flovld
Up
flovld
Up
bundy220
daca esti interesat de cupon cu acte in regula,dosar complet am eu si un prieten,pret final1900lei buc
flovld
nassus si bundy, va rog sa sunati la nr. de tel. din primul post si stabiliti cu tatal meu (el este cumparatorul). Multumesc.
flovld
Up
flovld
cristyano2, sunt interesat, lasa te rog un nr de tel.
flovld
Up
flovld
Up
saripoiu
Am 2 cupoane 950euro
flovld
Mai este nevoie numai de unul. Te rog sa suni la nr de tel din primul post si stabileste cu tatal meu. Multumesc.
flovld
Up
Alex4u
depinde de unde esti ca am si eu o masina..daca mi se ofera un pret bun o duc la rabla huh.gif
jak_ati
Salut! Ce pret oferi?
flovld
Alex4u si jak_ati: sunt din Bv. Pentru pret, va rog sa sunati la nr de tel. din primul post si stabiliti cu tatal meu (el este cumparatorul). Multumesc.
flovld
Up
flovld
Ofer 1400 lei.
flovld
Up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.