Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] Piese Megane 2.1 Bicorp 2005
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
djdark
Salutare Reno forum , am si eu problema am facut accident acuma vineri si dupa cum am vazut urmatoarele mi sau dus : Parbriz , Spoiler fata , aripa fata dreapta , faruri , Radiatoare (cred ca numai prima sau poate toate inca nu stiu), si jos pe partea dreapta e o chestie mica un fel de generator pentru aer conditionat , bara fata + airbaguri (ce inca nu vreau sa achizitionez caci costa foarte mult) . Aveti vreo idee unde pot gasi piesele astea la un pret cat mai bun si stare cat mai buna ? daca da pls help ! Astept Raspunsuri ...

P.S: mai jos v-am atasat niste poze cu masinuta mea:( poate mai observati niste probleme...

Thanks !
nonic
Sincer imi pare rau de patania ta sad.gif
Vezi ca ai nevoie si de travesa dintre lonjeroane

Ai PM
pitura catalin
ala la care tu ii spui ''generator de aer conditionat'' este compresorul pt ac.destul de urat ai sifonat-o imi pare rau pt tine
grosu.iulian
salut.sory pt patania ta.te pot ajuta cu ceva piese far dr sh 150 ron ,suporti faruri 75 ron/buc traversa pe care sta radiatorul apa 100 ron raditor apa lipit putin mai mult moca doar atat mai am. 0740009928
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.