Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Car-kit
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > In Car Entertainment
free_fiber
Am un player Clarion DXZ-788USB
As vrea un car-kit care sa-mi ofere urmatoarele posibilitati:
- sa opreasca automat muzica atunci cand cineva ma apeleaza;
- sa pot raspunde la telefon apasand un buton al playerului;
- sa accesez agenda telefonului direct din butoanele playerului;
- sa resping un apel direct din butonul playerului;

Am gasit deja o smecherie care face asa ceva impreuna cu playerul meu dar e foarte scump: BLT583

Aveti alte idei? Ce alta dracovenie exista si face acelasi lucru pentru mai putini bani?
free_fiber
Mda, m-am lamurit biggrin.gif
Abandonam proiectul, vorbim tot cu telefonul la ureche, tinem volanul cu genunchiul biggrin.gif
Ieftin.
dantes
www.parrot.com

Baga un ochi si garantat gasesti ceva pe masura bugetului si nevoilor.
Personal ma declar ultra-mega incantat de produsele lor si isi fac treaba nu bine...ci excelent.
driverx
Eu am Clarion CZ309E. http://www.clarion.com/gb/en/products/2009...2440585952.html

Face bine toate cele descrise de tine, in afara de accesatul phonebook-ului, care cel putin cu telefoane windows mobile merge si nu merge. Dar nici nu prea imi trebuie. Oricum, nu are usability-ul unui telefon orice ai face. Deci e cam degeaba sa iti doresti asa ceva. Mori si pana formezi un numar. Deci uita de asta.

Deci nu stiu ce face adaptorul, Clarion-ul meu are toate astea integrate in el, iar dar dupa experienta cu Blaupunkt, nu m-as mai complica cu adaptoare dinastea care de obicei mai si costa cat nu fac....
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.