Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] CELE MAI IEFTINE INSTALATII XENON H1 H7 H4.
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
subitz
Marca Ztech

H4 bi-xenon 6000k si 8000k la doar 300 ron.
H1 xenon 6000k sau 8000k la doar 200 ron.
H7 xenon 6000k sau 8000k la doar 200 ron.
h4 MONOXENON, cu xenon doar pe faza scurta la doar 260 lei.
Important, daca aveti nevoie de alt model de bec, pentru proiectoare, sau pentru fauri pe care eu nu le-am mentionat imi spuneti si va spun daca va pot aduce !


Fiecare instalatie vine cu 12 luni garantie si schimbarea piesei care se defecteaza imediat!
Fiecare instalatie xenon este completa, ea contine 2 balastrii, 2 becuri, cabluri. Este plug-n-play, adica se mufeaza nu este necesar sa se taie fire, sa se faca improvizatii.
Toate instalatiile xenon sunt de 35w.

Se vinde de asemenea o varietate larga de leduri pentru pozitii / plafoniera / numarul de inmatriculare! Culorile sunt alb - albastru - rosu!
Mai jos aveti atasate poze cu inslatiile xenon si ledurile!


user posted image - asa arata instalatiile XENON

user posted image - Leduri pozitii. Pret: 30 ron.

user posted image - Leduri pozitii / plafoniera. Pret: 30 ron.

user posted image - Banda flexibila cu 24 de leduri. Culoare alb xenon. Se poate atasa la far sau in loc de proiector dand un aspect mai placut masinii! Pret: 40 ron.

user posted image - Led plafoniera / pozitie. Pret: 40 ron.


user posted image - placa leduri, se poate monta oriunde. Pret: 30 ron.

Numar telefon 0762 301 829
Id messenger adi.playboy
cri8sti
Salut!
Vinzi si bec xenon H7 separat? Daca da, spune-mi te rog un pret, am un bec la care s-a rupt suportul ala de prindere din plastic si bate aiurea acum ca nu mai sta la locul lui.
Multumesc.
anenalin
Un pret pentru H11 te rog, daca se poate ...
marius75
Led plafoniera / pozitie. Pret: 40 ron,setul de doua? eu as dori trei seturi de cate doua,pret total cu reducere cat?
schumi_86
Salut,m-ar interesa si pe mine ledurile de plafoniera,sunt 30 de lei setul?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.