Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Anvelope Pirelli 225/55 R16
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
RoboCoop
Vand 4 anvelope PIRELLI P7 dimensiuni 225/55/16 95 W

Pret 50 ron/buc
zero_oxigen
salut...nu pot sa iti trimit mesaj privat...te rog cand citesti replyul dami un mesaj sau bip pe nr 0763666902 ...sunt interesat de anvelope smile.gif
RoboCoop
ok te sun
adrian_yza
merg si la megane ? eu am acum 205/55/16
RoboCoop
nu stiu, nu le-am probat pe megane
crisglam
Nu merg pe Megane, janta de aliaj de pe Megane de 16' are 6.5j latime, suportand latimea cauciucului de maxim 215, iar in alta ordine de idei echivalentul lui 205/55/16 ar fi 225/50/16
RoboCoop
esti sigur de ce spui crisglam ?
crisglam
Raspunsul asta l-am primit si eu de la cineva, de altfel si eu am gasit 225/55/16 pentru megane si mi s-a spus ce am scris mai sus

L.E. M-am reinteresat acum la altcineva, exista si pe net un calculator de dimensiuni, echivalentul lui 205/55/16 este 225/50/16, fiind chiar mai mic balonul cu 0.3 mm, cat despre latimea jantei, pentru a incapea perfect si fara probleme un 225, janta trebuie sa aiba 7j latime. Cele de pe Megane nu au 6.5j?
RoboCoop
yup
RoboCoop
up
micleadragoscostin
eu sunt din Bucuresti sau Ploiesti... ai cumva drum pe aici? daca ai, as vrea sa le vad ca sa le cumpar... Dar nu prin curierat!
RoboCoop
din pacate nu am drum, un prieten de al meu poate vine peste 2 sapt, te anunt daca nu le dau pana atunci
micleadragoscostin
imi trebuiesc saptamana asta...
RoboCoop
nu am cum saptamana asta, doar curier
RoboCoop
up
RoboCoop
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.