Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] pentru clio dci
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
bonk
planetara este de pe o masina din 2008 , a fost cumparata de mine chiar de aici de la bursa numai ca eu am planetara dintr-o singura bucata si cea cumparata nu s-a potrivit

trimit oriunde in tara cu posibilitate de desfacere a coletului inainte de livrare

pret 200 ron
[attachmentid=1627602592] [attachmentid=1627602593] [attachmentid=1627602595] [attachmentid=1627602596]


se mai adauga la vanzare si un tub de vaselina metabond HIGH TECH 1.5 EP la 150 de lei [attachmentid=1627602597] [attachmentid=1627602598] [attachmentid=1627602599] [attachmentid=1627602600]


si un link cu specificatii pentru vaselina http://www.metabond.bizoo.ro/vanzare/28769/Vaselina-Metabond

telefon : 0768628143
bonk
up
bonk
UP ... NEGOCIEM biggrin.gif
bonk
up
bonk
up
bonk
up
silviustel
Ce cod renault are pe eticheta ?
bonk
nu se mai disting decat cifrele din poza , dar daca esti interesat pot sa fac mai multe poze
bonk
preturi negociabile
bonk
up
bonk
up
bonk
up
bonk
up
bonk
up
bonk
200 de ron planetara si 130 vaselina
bonk
sus
bonk
up
bonk
up
bonk
up
bonk
up
bonk
up
ionutz_87
pe el.un pachet bun
up de la mine
bonk
multumesc ionut , pretul planetarei scade la 150 de ron


mai am si un releu de incarcare pt un clio dci si puntea de diode ... eventual si rotorul la care trebuie refacute inelele colectoare


pret releu incarcare 70 ron si punte de diode 70 ron
bonk
up
bonk
up
bonk
up
bonk
up
bonk
accept si schimburi cu planetara stanga sau dreapta pentru clio . dreapta sa fie dintr-o bucata
bonk
up
bonk
up
bonk
up
bonk
up
bonk
up , accept si schimburi
bonk
up
bonk
up
bonk
astept o propunere de pret ... chiar nu am ce face cu ea ..... sau schimburi cu diverse
bonk
up
bonk
up
bonk
sus
bonk
up ...
bonk
up
bonk
up
bonk
up , schimb cu un set de saboti de frana pentru masina din semnatura ... sau cu un set de flanse pentru amortizor
bonk
up...schimburi cu bani icon_mrgreen.gif
bonk
inca de vanzare
bonk
up
bonk
up
bonk
up
bonk
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.