Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] diverse
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
ionelfromrom
Salut
De vinzare o pereche de bari transversale logan cumparate din Spania diferite ca forma fata de cele comercializate in Romania, un capitonaj pt capota spate logan,un set de placute de frina originale logan, o pereche de boxe sony pe 2 cai de 25w care sunt de dimensiune exacta pt usa fata logan folosite un an si functionale 100%,un buton de geam fata logan cu impuls,un rd cd mp3 cu usb, slot sd si telecomanda cumparat din Spania si folosit un an ceasuri logan fara consum instant modelul de pe noul logan luminate alb cu ace rosii.Le vind pt ca nu mai am loganul.
Astept oferte din partea voastra daca va tenteaza ceva.
ionelfromrom
up
alex_20
cat dai ceasurile de logan?si ceva poze daca poti face...o imagine face cat 1000 de cuvinte..bafta
ionelfromrom
salut
150 ron si o sa pun si poze dar nu mai devreme de marti.

21 Mar 2010, 19:06:
Salut
Mai am difuzoarele,barile,butonul de geam fata cu impuls,ceasurile de bord,capitonaj capota portbagaj si se mai adauga o pereche de lanturi de iarna pe 15" nefolosite.
negorosso
Cu cat dai butonul cu impuls?
catuta
Ce pret are RC?
ionelfromrom
Salut
Butonul costa 40 lei,RC nu il mai am.
negorosso
vreau sa-l cumpar eu,cu conditia sa fie cu impuls cum ai spus,da-mi niste date de contact nu pot trimte PM,am prea putine posturi
emy_79
salut. un pret pentru barile transversale si o poza cu ele daca se poate te rog !!!
ionelfromrom
Salut
Butonul s-a dat ,maine o sa pun poze cu barile iar de pret poti tu sa imi faci o oferta.

28 Mar 2010, 12:10:
Salut
Uite citeva poze cu barile
ionelfromrom
UP
ionelfromrom
UP
interlagos89
mai ai tabloul de bord?
ionelfromrom
Salut
Da il am.[0723825717]
ionelfromrom
UP
interlagos89
ti-am trimis un pm cu id-ul meu.
ionelfromrom
Salut
Mai am doar 2 difuzoare sony.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.