Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] autocolant 3M CARBON
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
UDI
Vand folie autocolanta imitatie carbon 3M la pret de distribuitor. Nuante: negru si argintiu; latime 1.22m.

Prezintă foarte multe avantaje comparativ cu foliile obișnuite utilizate în decorările clasice și anume:
 prin utilizarea tehnologiei “comply” care constă în introducerea unor canale de eliberare a aerului în adeziv, aplicarea foliei se face mult mai rapid prezentând avantajul eliminării complete a bulelor de aer;
 nu iși modifică dimensiunea în timp, nu se strânge, nu se încrețește;
 poate fi repozitionată și aplicată pe diferite tipuri de suprafețe atât rigide cât și tridimensionale prin termoformare;
 rezistentă la razele ultraviolete, apă, diferite substanțe chimice (solvent, detergenți), factori mecanici, praf
 adezivul nu afectează suprafețele pe care se aplică folia
 are proprietăți ignifuge

Durabilitate: pana la 5 ani

pret: 35 euro/mp (TVA inclus); pentru cantitati mari se negociaza pretul.

bogdan
tel: 0726129691
gagalin
daca iti iau 10 ml , la ce bani discutam , si nu vreau factura , se scade TVA -ul smile.gif) ???
UDI
gagalin ai PM
xcosti
salut,

lasa si tu un nr de tel

UDI
up
UDI
up
virago
O capota logan cam cat ar costa?! Merci
alinushy
pune te rog poze cu nuantele
j.d
Folie alba poti sa aduci? Mi-ar trebui vreo 15m...sa imi spui cand si la cel pret te rog.
UDI
QUOTE(j.d @ 22 Mar 2010, 14:25)
Folie alba poti sa aduci? Mi-ar trebui vreo 15m...sa imi spui cand si la cel pret te rog.
*



da, de la 3M; alb lucios sau mat 3.5 euro+TVA/mp; latime 1.22m

<span class='edit'>22 Mar 2010, 15:52:</span>
QUOTE(virago @ 22 Mar 2010, 13:11)
O capota logan cam cat ar costa?! Merci
*


sincer nu stiu ce dimensiune are capota de pe logan; masoar-o si tu si iti calculez apoi pretul

<span class='edit'>22 Mar 2010, 15:56:</span>
QUOTE(alinushy @ 22 Mar 2010, 13:29)
pune te rog poze cu nuantele
*



caut poze si le urc.. pana una alta pot sa iti spun ca negrul este mat si argintiul la fel; daca treci prin Bucuresti si vrei, ne intalnim si iti arat carbonul negru

PS am si folie alba sau colorata pentru colantat masini
j.d
Udi, eu ma refeream la carbon alb. wink.gif
UDI
carbon dupa cum scrie si in primul post am doar negru si argintiu.. imi pare rau
j.d
Nu o exclud din start pe cea argintie...da-mi te rog cateva poz...nu sunt sigur daca ce am gasit pe net e ceea ce vinzi tu ca si nuanta. Si spune-mi te rog si un pret pentru 10-15mp (nu stiu cum e, nici cat are o rola). Multumesc.
UDI
stai sa ma interesez ca poate iti aduc alba; rola are 1.22m latime cu 12m lungime. pana diseara iti dau un raspuns;

poze nu am, insa pentru cine e din Bucuresti si este interesat ne putem intalni sa vedeti mostre din fiecare culoare.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.