Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] SOLENZA 1.4 8 V -2003 Avariata
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
shake
Vand Solenza avariata spate

An 2003 , luna noiembrie.

Kilometrii : 90.000

Revizii la timp + schimbat de maxim o luna rulmenti , bucsarae fata , burdufe planetare , toba mijloc finala + multe altele

Momentan astept oferte pentru masina intreaga... daca nu vin oferte o s'o dezmembrez,pentru detalii cel mai indicat este sa sunati la nr. de telefon , masina nu'mi apartine este a unui prieten care nu are cont pe forum.

Numar telefon : 0764647893 cereti cu Marius.

Pret : 800 € Usor negociabil

Iulikk
Daca te apuci de dezmembrat, da-mi un pret pentru masca de la radiator si pentru capota. Multumesc.
alexandrusiri
un pret pt releul de semnalizare daca este functional te rog.merci
sorin1983
Ce versiune e?
ursul_bipolar
salut

daca se hotaraste sa o dezmembreze usa de la sofer o vreau eu cu totul. este comanda ferma!!! smile.gif
mvm
Far dreapta -partea pasager in caz ca o dezmembrati !
tel 0720542878
adyyxp
salut...plasticul anti-frunze de la motor...daca este...comanda ferma!!!
0768.411.262
mubongo
Daca o bagi la dezmembrat, ma inscriu pt. spoiler fata, traversa fata, capota, aripa, far+semnal stanga, suport far, contra aripa, eventual mecanica roata si cadru motor, toate stanga fata...Ce culoare are masina in acte?
alex_20
salut! mar interesa fetele de usi daca sunt din material textil si bandourile dami un pret daca te hotarasti sa o dezmembrezi
ursul_bipolar
am sunat la numarul pus la dispozitie dar nu raspunde nimeni.
alexandrusiri
am sunat si eu si am vb cu proprietarul si a zis ca incearca mai inatai sa o vanda intreaga si ca deja are niste clienti.in caz contrar a zis ca o sa anunte aici.
shake
S'a Vandut.

puteti inchide.
mubongo
In cati bani?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.