Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] 4 cauciucuri de iarna 195/65/R15
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Adi86
Vand cauciucuri de iarna Dunlop Wintersport M2 - cumparate iarna aceasta (second, aduse din Olanda intr-o stare excelenta).
Din pacate nu stiu ce DOT au, nici nu am gasit unde scrie.
2 sunt in stare foarte buna (le-am avut pe spate) iar celelalte 2 sunt in stare buna.
NU au galme, nu au avut pana niciodata.

Din pacate nu voi mai avea unde sa le depozitez. Poze voi pune la cerere.

Pret: 400 de lei
99AIM
La cei care vand cauciucuri sh sunt 60 ron daca cumperi set de 4 si sincer se gaseste si cate ceva ok pe acolo.
Adi86
Am fost si eu in vreo 20 (nu glumesc!) de vulcanizari d-astea unde sunt anvelope cu 60 de lei bucata, dar crede-ma ca doar gunoaie am gasit. La un moment data am vrut sa cumpar un set, aratau destul de bine...cand am ajuns la a 3-a bucata, am umflat-o si avea galma. Sa vezi bucurie (era sigurul set complet de 4), au trebuit socase si celelalte 2 si puse inapoi gumele de vara blink.gif
Cel putin eu am preferat sa dau mai mult si sa iau niste anvelope intr-o stare excelenta....

Pretul este negociabil.
sebi4fc
Pune niste poze cu gumele te rog.
Adi86
sebi, maine voi posta pozele.
Adi86
Poze...(imi cer scuze de calitate, au fost facute cu telefonul)

Primele 4 sunt cu gumele pe care le-am avut pe fata. Ultimele 4 poze sunt cele care au fost pe spate - sunt cele mai putin tocite, iarna viitoare trebuie puse pe fata.
Din pacate sunt putin murdare, imediat dupa ce le-am dat jos le-am pus in saci la depozitat si nu am mai apucat sa le spal blush.gif .

Tel: 0728133691
Adi86
up!
Adi86
350 negociabil.
Accept si unele schimburi.
Adi86
up! - negociabil
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.