Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]DACIA NOVA GTI
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
marian_bv
Vand DACIA NOVA GTI 1600cc,proprietar, 10000 km, ITP 08.2011 ,asigurare 12.2010 , jante golf 3 14" ,rezervor nou, filtru aer si benzina schimbate, bobina de inductie noua (BOSCH) in garantie, fise si bujii noi,folie autorizata pe geamurile laterale spate, are mici probleme la pasajele spate(sa umflat un pic vopseaua)pe dedesubt arata f bine, nu troncane nu bate nimic.
Pret 4000 Ron usor negociabil.
pun niste poze mai vechi....pe sambata sper sa fac si unele "proaspete"

detalii pe mail (dimianliviumarian) sau la tel. 0744 632608
ag02cws
Numai 10000 km?
alex_20
probabil a gresit...nu schimbi jantele de golf 3 cu unele de slz tabla plus diferenta de la mine?astept raspunsul tau si pozele cu jantele
marian_bv
intradevar am gresit...am uitat un 0......deci rectific 100000km
jantele de tabla le am si eu pe ale ei ... poate gasesc sa le vand pe cele de golf separat...

imi cer scuze inca odata pentru eroare
alex_20
poti pune 2-3 poze cu jantele?au ceva urmari de la borduri?
marian_bv
sus cu ea
marian_bv
up
marian_bv
sau schimb cu un cupon remat + diferenta
paradox_utopic
ma intereseaza pe mine,spune-mi ce diferenta vrei
marian_bv
din cauza ca masina pe care vreau sa o iau e pe firma nu poate folosi cuponul de la persoana fizica .... asa ca ramane cash.....3700 ultimul pret
paradox_utopic
e mult !
la 40 puteam sa iau o supernova de la un coleg
si nu compari tomberonu de nova cu supernova
forumistii stiu de ce !
marian_bv
iti zic sincer am si nova si o sn...singura diferenta e motorul...
in rest aceeasi masina,aceeasi tinuta de drum ,aceleasi locuri unde apare rugina....

madalin18
motorul si cutia inseamna 70% din masina smile.gif)....
marian_bv
up
marian_bv
sus sus sus
marian_bv
sus
marian_bv
up
Oltean_Alexander
QUOTE(paradox_utopic @ 25 Mar 2010, 20:19)
e mult !
la 40 puteam sa iau o supernova de la un coleg
si nu compari tomberonu de nova cu  supernova
forumistii stiu de ce !
*



Sa stii ca ai dreptate,mai ales finisajele interioare difera de la nova la supernova.Multi nu cred pana nu le compara la drum,si asa si este.Nova alearga mai repede,dar nu e asa rezistenta ca supernova,nu antifonata,nu nimic...Bafta colegu la vanzarea ei,dar sincer din cate am vazut prin poze ai putea lasa din pret,unii vand in aceasi stare cu toate schimbate consumabile chiar planetare etc,la pret de maxim 3000 ron.Mai uitate la preturi pe bestauto.ro si fa asa o medie.Succes.
marian_bv
interiorul este acelasi ca la sn...de masina am luat-o printr-o cunostinta deci te pot asigura ca a fost antifonata toata anul trecut...inafara de bujii fise filtre placute si saboti frana nu vad ce alte consumabile mai pot schimba...planetarele daca nu bat si nu au jocuri nu vad de ce sa le schimbi...

pretu ramane la 3700 ron. nu ma grabesc sa o dau asa ca mai poate sta si in garaj , iar decat sa o dau degeaba mai bine o tin pentru mine....dar asa e la noi ...cand vinzi ceva vrei sa iai cat mai mult , iar cand cumperi sa cumperi cu cat mai putin

oricum nu cred ca o berlina din 2002-2004 e mai buna decat o nova din99-2000 si se vand la pret mai mare.



3 Apr 2010, 16:34:
poze noi...si cu problemele pe care le are
and_rei
da ai cam bubuit botu nu gluma
marian_bv
up
marian_bv
up


6 Apr 2010, 19:22:
up
marian_bv
up
marian_bv
up
marian_bv
up
marian_bv
un ultim up
paradox_utopic
QUOTE(ianys_andrey @ 3 Apr 2010, 18:58)
da ai cam bubuit botu nu gluma
*



a fost lovita frontal !?

la ce pret o mai dai,ca n-am prins ideea,,,
marian_bv
eu nu stiu sa fi fost lovita....cel putin de cand e la mine.....masina nu se mai vinde va primi saptamana viitoare o instalatie gpl si retusuri pe unde necesita si va baga cat mai multi km.....deci se poate inchide

multumesc
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.