Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] dezmembrez laguna I
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
laguna msi
sautari tuturor mar ineresa daca ati vrea ceva piese de pe masina mea sa vad daca mi sar renta sa o aduc in tara deci la exterior as avea usi stanga,usa spate dreapta,parbriz,oglinda dreapa stanga,bara spate,stopuri spate.proiectoare,interior impecabil,cu climatronic,, volan, scaune,macarale electrice,modulatoare,bord,etc,caseta directie,punte spate,motor in stare perfecta,compresor clima,alternator,electromotor,toti senzori,cutie viteza,ambreaj,galerii.evacuari,corp clapeta acceleratie,motorase stergatoare,planetare,tot sistemu de la directie,frane in stare buna cu tot ansamblu,inchidere centralizata,alarma,pleoape
cosminionescu
sacunele fata + bancheta daca sunt in stare buna m-ar interesa pe mine ,daca ai o poza cu ele sa imi trimiti ar fi ok.
CiPPtm
Salutare!
M-ar interesa:
Volan(poze+pret),fara capsula airbag.
Bara spate(poze+pret).
Pleoape(poze+pret).
Motoras ventilatie(fara poze smile.gif... doar pret).
Merci!
laguna msi
scaunele
si bancheta da nu stiu pret da tu un pret


21 Mar 2010, 22:26:
preturi nu stiu deocamdat da volanu e un pic uzat


21 Mar 2010, 22:28:
volan

21 Mar 2010, 22:29:
bara spate
blu3manx
La parbriz m-ar interesa un pret...si la pleoape
jungle_21
Salut.Un pret pt oglinda dreapta sau daca dai doar senzorul de temperatura de pe ea?mersi.
cezar1977
pret pentru cotiera?
likos
oglinda stanga, daca functioneaza incalzirea
pret si livrare
merci
laguna msi
preturi nu stiu deocamdata la nimic da piesele ce leati solicitat is toate ok
o sa ma interesez saptamana asta si o sa va dau niste raspunsuri
ori cum va multumesc pt solicitari
iulianu00
Inscriptiile de pe bandouri si capacelul din bara fata, care acopera locasul pentru carligul de remorcare, le ai?

adiemperor
daca nu ma insel ai eleron.ala imi trebuie mie.
si proiector ceata dreapta daca e rotund
laguna msi
am eloron cu leduri e din fibra da sa crapat de la impact capac bara fata am si inscriptii bandouri am si is bune dar acuma stau pe ganduri sa vad daca o aduc ca,daca nu imi scot cheltuiala de transport[500 euro] nu mi se renteaza va multumesc pt solicitari
iulianu00
Dar asa nu le poti trimite cumva prin posta, ca sunt mici, intra intr-un plic? Ma intereseaza cele 3 chestii, in principal capacul din bara fata. Platesc transportul daca e.
laguna msi
eleron fibra facut la comanda 70 de euro montat vopsit de la pro stret tuning

23 Mar 2010, 21:14:
pt iulianu00 ti le aduc eu da numa prin 15 aprilie da vezi ca si eu mi leam schimbat scrie acuma ALIZE
iulianu00
Oho :X Numai binee >:D<. Nu conteaza ce scrie, conteaza sa fie la fel. Eu am avut schimbate bandourile de la cel care am luat-o si erau altele, una de-un fel si una de un alt fel. Astept cu nerabdare sa vii. biggrin.gif
iulianu00
laguna msi mai vii in tara? smile.gif Intre timp am rezolvat cu inscriptiile din bandouri (am luat doar 16V), deci mai am nevoie doar de capacelul din bara fata.
glaser
Ofer 60RON pe cotiera.Si fa-mi un pret rezonabil pentru jante+anvelope.
fascistu
un pret la jante si la pleoape ?
glaser
Eu am vorbit cu baiatul din Craiova pentru pleoape si a zis ca mi le face la 85RON/setul.
renault_laguna
Mie nu imi place cum vin pleoapele alea pe laguna,nu prea isi au locul,iar pe langa asta iti obtureaza din lumina,e pur si simplu o parere si nimic mai mult.
jungle_21
Pt pleoape cautati pe 4 tuning.Sunt la 45 de ron,mai trebuie doar vopsite.Potrivesc la fix,se lipesc de far cu silicon sau banda dublu adeziva.Ca sa vedeti modelul puteti cauta la poze cu masina mea in forumul Poze cu Laguna.Eu le-am comandat acum un an,era un tip din Oradea parca.

8 Apr 2010, 14:26:
@ laguna_msi...Un pret pt oglinda dreapta sau daca dai doar senzorul de temperatura de pe ea?mersi.Astept si un raspuns biggrin.gif
fascistu
85 de ron pt pleoape ii destul demult.
laguna msi
salutare tuturor mam decis iubesc prea mult masina asta si nu o mai dezmembrez o aduc in august in tara [i-mi plateste soacramea drumu] si am achizitionat una exact ca si a mea cu volan pe dreapta doar cu 500 de euro si iau toate piesele de pe aia si o montez pe a mea sau mut tot sistemu de directie si bord etc pe aia de anglia si asa ies cam la 1000 de euro [ma ajuta si varul meu are vopsitorie] jantele daca va intereseazaastea din poza is noi au doar 3 luni mai au garantie is impecabile is pe 16 7j +6 anvelope dunlop sp sport 2 is 205 55 2 is 205 60 si mai am 2 225 55 le dau cu 350 de euro[au inele de centrare+prezoane noi nichelete ori cum va multumesc pt cererile de piese milioane de scuze sunteti o gasca JOS PALARIA mult respect
fascistu
eu unu te inteleg biggrin.gif ii greu sa te dezlipesti de masina in care ai investit si in care ai pus suflet, eu inca nu m-am dezlipit de nici una, ca laguna ii prima mea masina. succes cu mutatu biggrin.gif
iulianu00
laguna msi nici macar capacelul de la spoiler?sad.gif offff
deng3l
laguna msi nu ai cumva pe acolo de la cele doua masini un plastic de acoperire in plus pentru consola de cotiera ... plasticul ala de sub manerul franei de mana?
zet105
@cezar1977 & @glaser

Am eu cotiera.Am si prin cine trimite la Iasi.Pot trimite si poze.

@iulian

am bandou pe partea dreapta model gri inchis locios (de facelift) cu inscriptia RT parca.
alexandru_bot
laguna_msi

De unde ti-ai facut rost de o laguna doar cu 500 de euro? ph34r.gif

Si eu as vrea una, am gasit un site din anglia dar nu stiu cat m-ar costa transportul pana aici.,......
Va multumesc si scuzati ca nu tine de topic..... blush.gif blush.gif
zet105
tot offtopic.
Am vazut pe net cu 800 euro cu volan pe dreapta.
Asa ca daca o iei cu 500 de acolo si mai platesti platforma ce rezolvi?
Era una parca prin constanta cu vreo 850 doar ca nu avea farurile din fata.
Nu stiu daca e voie sa postezi alte siteuri dar cauta google.
Gabryel.GLN
QUOTE(zet105 @ 13 Apr 2010, 11:08)
tot offtopic.
Era una parca prin constanta cu vreo 850 doar ca nu avea farurile din fata.
*



Este in Mangalia, de la ea am luat eu farurile si masca! smile.gif)
cezar1977
@zet105
referitor la cotiera
pret si o poza ceva..ma intereseaza si cat costa transportul
zi faina
iulianu00
laguna msi cum ramane? nici capacelul nu-l mai vinzi?
cezar1977
@zet105
id-ul meu cezar_virlan2002
da-mi un add... nu pot raspunde la pm....
laguna msi
sal am ajuns si eu in sfsrsit in tara sa va raspund la intrebari:laguna cu numere de anglia este din timisoara si i-mi este o cunostinta 700 cere pe ea si poate o scot la 500 are acte valabile nu trebe platforma si referitor de capace:saptamana viitoare ma duc sa vad masina si dca o iau i-ti sau capacele
iulianu00
Ok, mersi mult. Astept.biggrin.gif
florindaniel2010
buna

ma intereseaza o cotiera de Renault Laguna 1 din 1995

astept un pret si modalitate de livrare in Fagaras
zet105
M-ar interesa si pe mine 2 proiectoare de laguna 1 phase 2.Am inteles ca merg si de pe dacia solenza?
cridaia
QUOTE(zet105 @ 22 Apr 2010, 15:33)
M-ar interesa si pe mine 2 proiectoare de laguna 1 phase 2.Am inteles ca merg si de pe dacia solenza?
*


nu merg...........sunt mai mici !
Gabryel.GLN
Grila fata o aveti? Atasez o poza cu respectiva!
cridaia
QUOTE(Gabryello @ 23 Apr 2010, 17:37)
Grila fata o aveti? Atasez o poza cu respectiva!
*


numai din bucati.......?
zet105
nici de pe logan nu se potrivesc proiectoarele daca sunt cu tot cu suportii de prindere?
Gabryel.GLN
QUOTE(cridaia @ 23 Apr 2010, 23:34)
numai din bucati.......?
*



Cum adica "numai din bucati" ? Ma intereseaza ce am marcat eu cu rosu...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.