Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Solenza Confort
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
sad
Pana la urma am zis sa imi iau inima in dinti si sa fac pasul. Masina este solenza mea (lu` tata sa zic asa) si se scoate la vanzare

Masina este din 2004. Este in proprietatea familiei din 2005 - cam de cand sunt membru al forumului. Am luat masina la 50 k si acum are 122 k. Masina este galbena si da a fost taxi cateva luni - scrie in cartea masinii cate exact.

Modelul este Confort - are airbag sofer. Ce am mai adaugat a fost un mp3 Sony + 4 boxe. Are cotiera si folie autorizata RAR pe luneta si geamurile din spate. Jante pe 14 cu cauciucuri vara / iarna cate 4.

Masina a fost intretinuta si toate piesele au fost schimbate inainte de timp numai cu piese de origine.

Actele sunt la zi si are Casco la allianz.

Puteti sa cautati posturile mele in care o sa vedeti ca a fost lovita de curand in partea din fata. Afectata a fost doar tabla si s`a schimbat la service Serus in Bucuresti. Detalii aici

Poze am sa fac astazi ca pentru vanzare
dar am pus mai demult si aveti aici

Ca si chestii negative care le are.. capacul de la benzina nu sta perfect - inca nu am avut timp de el; cateva zgarieturi dar nimic important; pragul din stanga este putin infundat.. si nu mai imi vine in cap nimic

Tehnic merge foarte bine. de curand - acum 1 luna - am schimbat ulei + placute frana fata + tamburi spate + 1 cilindru de la tambur + parbriz + stergatoare smile.gif

Accept test oriunde.

p.s. am uitat sa pun pret. sa fie un 1800 euro usor negociabil la fata locului pentru un om interesat

p.s. 2 nu sunt samsar si nu vreau sa o dau cu 1000 de euro sau un pret asemanator
sad
si pozele.. si culoarea mie mi`a placut smile.gif
sad
sus cu ea.. nu ma grabesc
sad
sus sus sus
sad
valabil smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.