Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] DACIA 1100
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
dacia 1300
Am 12 ani si jumatate, dar eu si tatal meu suntem pasionati de dacii vechi(pana in 1973), originale, asa ca am dori sa cumparam o Dacia 1100 in stare buna, pt. a circula cu ea si a o intretine ca la carte!!! e-mail: alexa.octavian@yahoo.com
madalin18
un trabant te intereseaza?
dacia 1300
Imi pare rau, dar nu. Eu caut DACIA 1100!!!
tunderbird
Fericit este tatal tau!

Al meu fecior de 17 ani n-ar intoarce capul nici la un Ford T d-apoi la o Dacia 1100. sad.gif

Vezi ca exista un forum al "suticarilor"...acolo ai mai multe sanse.
dacia 1300
"Fericit este tatal tau!" -Adevarat <exista un forum al "suticarilor"...acolo ai mai multe sanse.> - am pus si acolo acelasi anunt, dar nu s-a uitat nimeni
dacia 1300
NIMENI,NIMIC??? intrebare.gif
autom
1. S-a uitat chiar toata lumea la tine. Poate ca nu iti scrie direct la subiet din cauza ca nu inspiri incredere si nu vor sa isi piarda timpul. Eu, mereu cand am avut nevoie de ajutor, am primit raspuns. Si aici, si pe fiat/1100 /aro forum. De ce eu sunt bagat in seama si matale nu? Cred ca trebuie sa iti pui acest semn de intrebare.

2. Am mai vazut persoane de astea care viseaza cu ochii deschisi fara sa faca nimic

3. Sutica colegului nostru ( fox) este super ok ca si pret si stare.

4. TE ROG NU MAI PLIMBA VORBA IN MOD GRESIT!!!!!!!!!!!!! ( sa nu zic infantil)

5. Succes la achizitei desi chiar ma indoiesc ca vei face asa ceva.

6. Pana la urma te-ai hotarat? 1100 sau 1300?

QUOTE(dacia 1300 @ 27 Feb 2010, 08:50)
Eu nu vreau discutii,certuri,etc.! Vreau doar sa gasesc o dacia 1300 veche, originala si functionala de care voi avea grija mai mult decat orice altceva!!!

dacia 1300
"4. TE ROG NU MAI PLIMBA VORBA IN MOD GRESIT!!!!!!!!!!!!! ( sa nu zic infantil)"-Nu am inteles despre ce e vorba. "Eu nu vreau discutii,certuri,etc.! Vreau doar sa gasesc o dacia 1300 veche, originala si functionala de care voi avea grija mai mult decat orice altceva!!!"-pe mine ma interseaza sa fie o dacie veche, dar tatal meu s-a saturat de dacia 1300 si de problemele ei asa ca am hotarat sa cautam 1100. "5. Succes la achizitei desi chiar ma indoiesc ca vei face asa ceva."- eu sper ca, totusi, voi gasi o dacie 1100 care sa imi placa din toate punctele de vedere... Si nu stiu de ce s-a suparat pe mine dl. Fox!

2 Apr 2010, 05:34:
Multumesc pt. ajutorul acordat! Cred ca imi voi face rost de masina pe care mi-o doresc din alte surse... De acum puteti considera ca acest TOPIC este INCHIS!!!
Oltean_Alexander
QUOTE(dacia 1300 @ 24 Mar 2010, 20:56)
Am 12 ani si jumatate, dar eu si tatal meu suntem pasionati de dacii vechi(pana in 1973), originale, asa ca am dori sa cumparam o Dacia 1100 in stare buna, pt. a circula cu ea si a o intretine ca la carte!!!  e-mail:  alexa.octavian@yahoo.com
*



Sunt dacii la 200-300 de euro din 1973 cate vrei.Cauta pe anunturi auto si o sa afli garantat si chiar 1100 dar pretul la astea creste peste 4000 ron una in stare buna.Bafta multa.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.