Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Diverse accesorii Megane
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Solon
Avem asa:
1. 4 jante tabla echipate cu cauciucuri de iarna. Jantele sunt pe 15', iar cauciucurile sunt pe 195. Cauciucurile sunt in stare buna - 2 Pirelli Winter, 2 Barum Polaris.Jantele sunt luate de la Augsburg si se prezinta in stare excelenta.La taranii aia doar o janta era 250 lei.
Pret: 1200 lei toate, negociabil desigur. Poze la cerere! Le dau cu totul, nu pe bucati.
2. 3 bucati bobine Megane 2 motor 1.6 16v, marca Beru, cod ZS 052. La magazin am dat pe una 150 lei. Pretul meu 120 lei/bucata. Negociabil.
3. Bare transversale si suport de schiuri pentru Megane 2 luate de la Medchim. Barele sunt Atera, suportul de schiuri este Mont Blanc. La Medchim pretul este aproximativ 1000 lei. Pretul meu 800 lei. Si aici negociabil, normal.

Mai avem pentru cine e in galeata, astea sunt moca: un rezervor de stropgel pentru Megane si capacul de la proiectoare de sub aripa pentru partea dreapta. Cunoscatorii stiu la ce ma refer! biggrin.gif

Nu dati buzna!
madalinbm
Salut
Ma intereseaza pe mine capacul de sub aripa din dreapta.
Cum facem sa ne intelegem??
Cum dau de tine?
Eu am id mess : madalinbm
072285018
Madalin
Multumesc anticipat
Daca este vorba de capacul de la carenajul rotii din dreapta. Capacul ce obtureaza gaura de acces la farul din dreapta, daca am inteles bine eu.
Solon
In primul rand corecteaza numarul de telefon!
madalinbm
Nr este 0722850184
scuze
Marco24
Ai scris ca nu dai pe bucati, dar incerc si eu marea cu degetul...nu vinzi doar jantele de tabla?
Solon
NU, ca nu am ce face cu cauciucurile! Ideea e sa scap de ele cu totul!
madalinbm
Ne intelegem cumva cu capacul ??

26 Mar 2010, 11:49:
Nu pot sa iti las mesaj pe private pt ca nu am suficiente post-uri.
Eu stau prin zona podului grant, dar pot sa ma deplasez sa il iau eu de la tine daca imi zici mai precis unde in zona tei, sau sa imi lasi un nr de telefon pe care sa pot sa te contactez.
Cu mii de multumiri anticipate.

26 Mar 2010, 12:09:
Multumesc mult de tot Solon.
Astept maine un semn de la tine.
Solon
QUOTE(Solon @ 25 Mar 2010, 12:07)
Avem asa:
1. 4 jante tabla echipate cu cauciucuri de iarna. Jantele sunt pe 15', iar cauciucurile sunt pe 195. Cauciucurile sunt in stare buna - 2 Pirelli Winter, 2 Barum Polaris.Jantele sunt luate de la Augsburg si se prezinta in stare excelenta.La taranii aia doar o janta era 250 lei.
Pret: 1200 lei toate, negociabil desigur. Poze la cerere! Le dau cu totul, nu pe bucati.
2. 3 bucati bobine Megane 2 motor 1.6 16v, marca Beru, cod ZS 052. La magazin am dat pe una 150 lei. Pretul meu 120 lei/bucata. Negociabil.
3. Bare transversale si suport de schiuri pentru Megane 2 luate de la Medchim. Barele sunt Atera, suportul de schiuri este Mont Blanc. La Medchim pretul este aproximativ 1000 lei. Pretul meu 800 lei. Si aici negociabil, normal.

Mai avem pentru cine e in galeata, astea sunt moca: un rezervor de stropgel pentru Megane si capacul de la proiectoare de sub aripa pentru partea dreapta. Cunoscatorii stiu la ce ma refer! biggrin.gif

Nu dati buzna!
*


Capacul s-a dat!
UP!
madalinbm
Multumesc mult pentru capac.
Solon
UP!
pit-bull
Ai cumva poze cu jantele si anvelopele ?
Solon
Niste poze! La Pirelli se vad ca dracu'! Daca e nevoie mai fac altele!
Solon
UP!
Solon
Up!
Solon
Sus!
Solon
Up!
Solon
sad.gif
Solon
Sus!
Solon
Sus.
Solon
Cam cat vreti sa dati pe ele? biggrin.gif
Solon
Nici asa nu vreti?
Solon
Se poate inchide! S-au dat!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.