Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Adresa sediu Politia autostrazii A1
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Probleme tehnice - Dacia Clasic
ddh_73
Am primit o amenda pe A1 si de 2 zile ma chinuiesc sa aflu unde trebuie sa trimit chitanta si PV. Stie cineva care e adresa? Multumesc anticipat.
PS: centralista de la IGPR imi face legatura telefonica cu Politia autostrazii A1....dar nu ma pot comunica cu nenea militian, cica nu ma aude....
george_scala_2004

salut,

sediul Poliției Autostrăzi pe de autostrada București-Pitești se afla la kilometrul 73 evident pe autostrada.
C@talin
un link cu harta ? biggrin.gif
ddh_73
Si trec pe plic la adresa KM 73????????
C@talin
da esti sigur ca acolo trebuie trimisa copia de chitata ? si nu la bucuresti .
ddh_73
Credeam ca cineva a fost in situatia mea si imi zice unde a trimis chitanta si PV rolleyes.gif
klaus
NU TRIMITE CHITANTA!
Trimite copie xerox dupa ele, pastreaza originalele, ca daca "se pierd" pe drum, dupa aia doar cu originalele demonstrezi ca ai platit.
C@talin
mai bine nu trimiti nimic,si astepti sa platesti inpozitu daca te intreaba cineva acolo ii arati pv si chitanta originala.daca nu nu .
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.