Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] megane sedan 2.2, motor 1.6 16 v
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
ciprianaldeabv
Postez si eu un anunt pentru un coleg de serviciu care are grija de masina la fel ca si mine, sau cum zic unii , ca niste obsedati.... blush.gif eu i-am sugerat ca mai bine pe forum decat in targ, acolo nu sunt apreciate masinile ingrijite....

Vand megane sedan 2.2, motorizare de 1.6 16v, , kilometri reali 17100km, garantati cu carte service, revizii la zi, nu a suferit nici un accident, poate fi pus la orice test, interior impecabil, atat tapiteria cat si mocheta, an de fabricatie 2008, rulata pe drumurile din Brasov, pozele sunt cu rotile de iarna, am si rotile de vara de aliaj, complet echipate
are cd player, 6 airbaguri, abs, proiectoare, volanul din piele, schimbatorul din piele, geamurile fata electrice.....pozele vorbesc de la sine, motivul vanzarii este ca am nevoie de bani, si din pacate trebuie sa renunt la ea, iar daca tot e sa o dau macar sa fie a un coleg de forum

pretul cerut de proprietar: 9000 euro usor negociabil

cine este interesat o poate vedea in Brasov, sau daca e cazul dati pm si revin cu poze care le pot trimite pe mail si eventual la o calitate mai buna sau la telefon 0745035234 - Alex, proprietarul sau 0745181507 numarul meu de telefon!
ciprianaldeabv
up 8800 E!
ciprianaldeabv
up 8700 E!
ciprianaldeabv
up 8600E cool.gif
cmandrei
ReDeschis la cerere.
ciprianaldeabv
up, pretul coboara la 7800 E usor negociabil... cool.gif
s-a trecut intre timp si la rotile de vara cu jantele de aliaj, pentru cine e interesat se pot face poze suplimentare! wink.gif
ciprianaldeabv
up!
dsn2001
Salut,

Care este ultimul pret la care o dai ?

Esti interesat si de schimburi ?

Da-mi un mail la sticlaruxxx@yahoo.com sa discutam mai multe.

Multumesc.
ciprianaldeabv
up
ciprianaldeabv
up... happy.gif
ciprianaldeabv
revenim cu un UPPPP! pretul scade la 7300 Euro..... sad.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.