Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] jante Fergat/Dunlop
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
bartenders
Vand 5 jante 13' 5.5 latime, IMITATIE Fergat/Dunlop, sant turcesti din cate stiu...au ceva rugina-150ron-0724.375.917
nelutzu'
Sunt jante de dacie 1301.Spor la vanzare.
kitzsteinhorn91
Ultimul pret ? Sunt interesat. In ce stare sunt marginile ? Sunt lovite, strambe ?
Lasa-mi un ID de mess ca sa putem vorbi mai usor. In principiu cred ca le voi cumpara. Astept mai multe poze si detalii.
bartenders
Sant un pic strambe marginile dar nimic ireparabil, oricum trebuiesc reconditionate. Cel mai bine ar fi sa le vezi si discutam pretul final pe loc. Daca le vrei vino la bucuresti......nu le trimit prin curier.
kitzsteinhorn91
Daca e ne putem vedea saptamana viitoare undeva intre Bucuresti si Ploiesti ? Eu sunt din Ploiesti. Mai pune cateva poze te rog.
bartenders
Poze pot face decat cu telefonul la o calitate destul de proasta si nu stiu cum te ajuta.....jantele trebuiesc reconditionate neaparat....te astept la bucuresti sa le vezi!
bartenders
up
bartenders
UP
bartenders
Momentan rezervate.
bartenders
up
kitzsteinhorn91
Mi-a zis baiatul ca ati stabilit sa va vedeti ca sa ia jentile. Acum de ce ai repus in vanzare ?
bartenders
A fost repus in vanzare cu o zi inainte sa vorbesc cu amicul tau.....inca iti sant rezervate.
kitzsteinhorn91
Multumesc ! smile.gif
bartenders
Jantele s-au vandut, se poate inchide.
kitzsteinhorn91
Multumesc !
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.