Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] 4 jante MAM W2 Black
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
te_rog_2004
Exact cum spune si titlul vand 4 jante Mam W2 Black, pe care le-am avut pe un megane sedan, jantele le-am cumparat de la Autosoft pe 29.10.2008 si le-am avut pe masina pana pe 06.01.2010 cand am intrat cu roata stanga fata intr-o bordura si am ciupit un pic marginea jantei.Sunt in cutiile originale.Mai multe detalii legat de masinile pe care pot fi folosite in ultima poza.

Pretul este de 600 Ron si nu este negociabil, contact aici prin pm sau la 0764.60.20.91

Am uitat sa mentionez de prezoane.

Pozele :

30 Mar 2010, 18:54:
up!
Ryk
si necesita ceva interventii asupra jantei lovite? Intra fara niciun fel de flanse, inele pe butucul de megane2? Ma refer aici la centrul jantei.
te_rog_2004
Nu stiu sa-ti raspund daca necesita sau nu interventie, dupa ce am lovit bordura nu le-am mai folosit pentru ca gasisem un model pe 16` pe care vroiam sa-l cumpar insa proprietarul s-a razgandit intre timp, jantele au nevoie de inele de centrare pe care eu nu le mai gasesc, sunt in proces de mutare si nu stiu unde le-am pus insa o sa caut pe internet pretul si ori le cumpar ori scad aceasta suma din pretul de vanzare.

O sa cumpar eu inelele de centrare!
CatalinCTM
Salut , ca fapt divers ... Inele de centrare se gasesc si la vulcanizari (de exemplu autosoft) , si costa intre 2.5-5 ron (un inel) . Scuze de offtopic , bafta la vanzare.
te_rog_2004
Multumesc de ajutor, stiu ca am vorbit la autosoft si de la ei le
cumpar, de acolo am cumparat si jantele.(nu vreau sa se considere reclama)
te_rog_2004
up!
te_rog_2004
up!
te_rog_2004
up!
te_rog_2004
Up!
te_rog_2004
up!
te_rog_2004
up!
te_rog_2004
Oferta mea este de : 4 jante la pret de 2!


Daca nu se dau pana la sfarsitul lunii le pastrez!
te_rog_2004
up!
te_rog_2004
up!

Pretul scade la 500 Ron valabil pana la 30.04.2010 , janta avariata nu rasufla!
te_rog_2004
mai sunt doar 4 zile!
te_rog_2004
up!
te_rog_2004
topicul se poate inchide, jantele numai sunt de vanzare.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.