Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Coperta certificat inmatriculare
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Probleme tehnice - Dacia Clasic
dacia_slk
Salut la toti daciotii! biggrin.gif

(Imi cer scuze daca n-am postat unde trebuie, dar atat poate inspiratia mea la ora asta. blush.gif )

Am primit recent (prin posta) noul certificat de inmatriculare in urma unei vanzari-cumparari; este altfel decat cel vechi, acesta este certificat european; si ca dimensiuni este ceva mai mare, astfel incat nu incape in coperta (de plastic transparent) a vechiului certificat.

Stiti cumva daca exista, si unde, astfel de coperti (invelitori) pentru noile certificate?

Va multumesc si... drum intins! cool.gif
doctoru1980
Daca esti din Bucuresti, le poti gasi langa sediul Politiei Rutiere de pe Sos Pipera-Tunari. Sunt multe chioscuri care vand asa ceva. Eu am luat chiar de vis-a-vis. 1 leu una.
dacia_slk
Nu sunt din Bucuresti. sad.gif
pavel_daniel
Nu are nici o importanta de unde esti.Te duci la sediul Politiei Rutiere si trebuie sa aiba la ghiseu coperti.Sunt gratuite.
dacia_slk
Multumesc de raspuns. O sa ma interesez la Targu Mures.
ghitza
chiar trebuia deschis un topic pt asa ceva?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.