Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND], [SCHIMB] Audi
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
titicheveresan
Salutari

Am de vanzare un Audi A6, 2.5TDI - 180Cp, inmatriculat, an 2000, full extra (fara piele), modelul S-line - quattro (4X4 permanent), tiptronic.
Sunt interesat si de schimburi....
Pretul de vanzare este 7300 Euro usor neg.
andreis
Cati km are? In bord unde e radioul e o gaura?
titicheveresan
Salut
Are 184000 km, reali, iar "gaura" din bord este din cauza ca CD/CAS-ul originall e la reparat, si nu am pus rama pentru Mp3, desi e in portbagaj... blush.gif
titicheveresan
Nimeni...nimic?
vlad_laguna
te intereseaza schimb cu laguna 2, 1.9 dci, 2002, 120 cp?
titicheveresan
Vlad_laguna, si secm

Doresc sa-mi trimitei poze cu masinile voastre, si diferentele pe care le puteti oferii
Discutam dupa aia..

merci

adyxxx87
De ce vrei sa-l vinzi??? Are ceva probleme?
titicheveresan
Nu il vand fiindca ar avea probleme.
Masina este impecabila
Singura problema este ca trebuie sa dau diferenta la un teren, si la banci nu mai pot apela.
Sincer... nu l-as da daca as sta mai bine financiar. sad.gif

Asa arata interiorul acum...
adyxxx87
Nu ai probleme la ecranul dintre ceasuri,k si fratele meu are un A4 si are probleme la display....toata lumea sta rau cu banii si masina ta e un consumator destul de mare....daca te ajuta cu ceva ne mai auzim.......Eu sunt din jud Arad.... http://www.reno.ro/https://www.daciaclub.ro/index.php?showtopic=178612&hl=schimb
titicheveresan
Toate Audi fabricatie in jurul acestor ani, au problema cu displayul, adica in momentul in care incepe sa se incalzesca, nu se mai vede asa de bine. Problema se poate remedia destul de simplu, mai exact trebuie strins mai bine displayul pe suport, dar eu nu ma bag la asa ceva. Viitorul proprietar, sa faca ce vrea.
Cit despre consum, ......
Consumul mediu la un mers normal este undeva la 7-8 l/100 km, iar la un mers sportiv, se apropie de 10 l/100km.
Dar, sa nu uitam ca masina este destul de grea = stabila, are quattro (4X4), si e tiptronic = comoda. Deci toate astea duc la un consum mai maricel.

revin... daca discutam de vanzare cash - negociem, iar la schimb, am nevoie de aprox. 2500-3000 Euro.

Va salut
titicheveresan
Nu are nimeni un Megan dupa 2004, varianta limuzina sau combi la schimb?
titicheveresan
inca valabil.....
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.