Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [vand] dezmembrez laguna
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
blecota
salut. pentru cine este interesat am o laguna 2 cu volan pe dreapta completa. masina este 2003 1.8 benzina, cutie automata. iordachescusorin@yahoo.com
btc01
Salut,

Schimbator viteze, modul vocal (difuzor + buton + modul), butoane comanda incalzire scaune (daca ai scaune electrice), rezervor apa parbriz + motoras ( modelul pt xenon). Da-mi preturi te rog si spune-ne mai multe depre masina - varianta echipare, locatie, nr. km parcursi, etc
jon_nxt
As fi interesat de scut inferior motor (cel de dedesubt). Starea si un pret? 10x
Irish
Mar interesa si pe mine planetara stanga si senzorul ABS tot pe stanga fata ,spunemi pretul .

Bafta !!
Gylbert
Salut,

As fi interesat de centrala hidraulica (ABS-ESP). In ce stare se afla si un pret?
Merci.

Bafta!
blecota
unitatea ABS costa 150 euro.

6 Apr 2010, 10:28:
planetara plus senzor ABS costa 100 euro

6 Apr 2010, 10:29:
rezervor apa +motoras parbriz pentru xenon costa 200 ron

6 Apr 2010, 10:44:
scut inferior costa 100 euro. starea este buna. masina a rulat numai in anglia.

6 Apr 2010, 10:47:
masina este model privilege, model anglezesc cu volan dreapta. este full option mai putin navigatie. starea este foarte buna chiar foarte buna. singura problema pe care o are vine de la corpul de acceleratie fiindca uneori ramane putin accelerata. Eu oricum nu o sa vand niciodata o piesa defecta asa ca o sa va spun intotdeauna cum e piesa etc. numai bine
btc01
ok. pe mine personal ma interesau locatia curenta a masinii (eu sunt din bucuresti, mi-ar fi mult mai convenabil sa vad masina si sa imi aleg piese in functie de starea de uzura decat sa le primesc prin posta) si un numar de km parcursi - tot legat de partea cu uzura.

legat de schimbator - am fost neatent la partea cu cutie automata.
blecota
BTC01 masina se afla in Ploiesti. ea merge pe roti dar nu mai am asigurare si verificare la ea deci singura modalitate e sa vii tu la Ploiesti si sa o vezi. are 150000 mile asta inseamna undeva la 180 000 km daca nu ma insel.
leony69_ro
ai P.M.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.