Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [OFERTA] Numere auto distantate
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
tiandrei2
TOPIC INCHIS!
paul_p
Sunt legale astfel de numere?
adiya
NU
bogdan_bok
pune poze sa vedem cum arata(ce inseamna distantate).
Marso
cu banii ceruti de tine, le scot direct de la drpciv cu tot cu taxe si talon nou laugh.gif + ca nu risc sa'mi suspende nimeni talonul (ca in cazul placutelor tale).
argon
QUOTE(tiandrei2 @ 5 Apr 2010, 13:52)
Placutele sunt din tabla si sunt identice cu cele standard.
*



adica sunt facute pe relatii unde se fac placutele in mod normal(nu pot sa cred ca au ramas smecherii fara bani) sau sunt home made? in al doilea caz cum copiezi toate elementele si filigramele de siguranta?
maryus_83
pune niste poze
tiandrei2
TOPIC INCHIS!
vet
In acest caz tu nu vinzi placute de inmatriculare. Tu vinzi doua bucati de tabla cu cateva caractere pe ele. Pretul este exagerat. La 20 ron/bucata luam si eu unul sa-mi semnalizez locul de parcare.
tiandrei2
TOPIC INCHIS!
Danny_bb
Chiar ca... nu fiti "sarcaztici". smile.gif
tiandrei2
TOPIC INCHIS!
bogdan_bok
din cate stiu, pe acest forum este interzisa promovarea unor produse care se afla in afara legii, de genul plante etnobotanice, masini neinmatriculate, placute inmatriculare false etc.
acest forum are cu totul alt scop, si este un regulament , zic si eu, foarte bine intemeiat, care ar trebui citit si respectat de membrii acestuia.

RENO.RO NU PROMOVEAZA ILEGALITATEA...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.