Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]PIESE RENAULT
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
reptyla1
[attachmentid=1627609932] Buna ziua iubitori de renault,va transmit o lista cu cateva coduri de piese renault la un pret atractiv care se vor vinde cu o reducere de 30%din pretul afisat in lista si cu transport gratuit pentru piesele cu valoare mai mare de 100ron.Pentru detalii va rog sa ma contactati la nr 0766557832-Robert.
Va multumesc.
dan condrea
salut. ptr un renault clio symbol 1, din 2000, ma intereseaza si pe mine urmatoarele : filtru aer, filtru ulei, filtru polencarenajele alea din plastic, care sunt pe sub aripile din fata, nu stiu cum se numesc. daca le ai, si la ce pret. si de unde esti ?
marius75
diuze si furtune spalare faruri cu bidon cu 2 gauri,lampi portiere,un pret ,mersi.
reptyla1
salut sunt din focsani si daca va intereseaza anumite piese va rog sa-mi lasati seria de sasiu(caroserie)pentru a putea identifica piesele pe coduri.Asta in cazul in care nu le-ati identificat voi.
Va multumesc si astept clienti.
Ryk
Salut!

Ma intereseaza un furtun. In poza atasata, este cel negru care are cele doua bucle langa tragher. Este furtun de benzina, care pleaca din rampa injectoare. Motorul este 1.4 16V, an fabricatie 2005, Megane 2.1. Zi-mi daca ai cum sa ma ajuti sa stiu daca-ti dau si restul datelor.

oana2009
M-ar interesa un pret pentru urmatoarele piese, noi bineinteles...
Pentru renault megane 2 bicorp 1.6 16 valve benzina din 2005
Bieleta anticuplu, tampon hidroelastic, filtru aer si filtru ac!!Si pt distributie : kit distributie, kit accesorii si pinion decalor.
Daca se poate sa imi spui fiecare ce pret are, la PM nu pot raspunde o sa scriu aici mai multe daca este necesar.

Serie VF1BM0C0H33764440
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.