Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] cateva piese
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
khalu
Dupa cum spune si titlu vand cateva maruntisuri :nuca schimbator dacia 13xx -20 ron ; set yale usi dacia 13xx -18 ron ; 2 bucati boxe ovale stare perfecta - 50 ron ;2 macarale geam fata stg+dreapta + accesorii - 40 ron ; samsung C 3050 impecabil 8 luni vechime in garantie : mp3,foto-video, radio etc. la cutie -150 ron .Preturile sunt negociabile in limita bunului simt trimit si in tara cu plata ramburs
Valy90
As dori si eu ceva poze cu boxele. ms
khalu
valy90 iata si pozele promise : au fost folosite cam 6 luni sunt impecabile nu baraie sau cva de genu contact 0762 520501
khalu
preturi noi : set yale usi 15 ron ; boxe ovale 40 ron ;nuca schimbator 10 ron ; samsung c3050 130 ron ;macarale usi fata dr + stg +accesorii 30 ron
sharker
salut , macararele de geam mai sunt de vanzare?
khalu
da sunt macaralele 30 ron plus transportul
sharker
ma interesa macaraua pe dreapta fata ... ai idee cat costa transportu pana la bucuresti?stima.
khalu
nu se renteaza la o valoare asa mica cred k o sa fie mai mult drumu decat piesa
tykazs
salut! ce putere au boxele?
khalu
salut cred k 40 w rms adica 80 amandoua reali p spatele lur scrie 100w , 40 w rms deci nu ma prea pricep la asa cva au fost fol kam 6 luni p masina shi nu baraie sau cva de genu


up!!!
khalu
valabil!!!
khalu
valabil si negociabil biggrin.gif
khalu
valabil
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.