Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]Cateva repere accesorii Logan MCV/VAN
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Low Profile
1.Huse scaun protect fata -culoare gri muscade,sant gandite special pentru Logan Van si au rolul de a proteja cat mai bine scaunele masinii in conditi de uzura accelerata la care este supus un vehicul de transport,au o rezistenta indelungata la uzura,sant din material Tep Vartane.Sant usor de montat datorita sistemlui EASY CLIP: Pret 150 lei
[attachmentid=1627611096] [attachmentid=1627611097]
2.Aparatori noroi set fata/spate montarea se realizeaza fara a perfora caroseria vehiculului: Pret 80 lei set
[attachmentid=1627611098]
3.Deflector aer usi fata: Pret 90 lei
[attachmentid=1627611099]
4.Brelog chei cu sigla Dacia(2 buc): Pret 15 lei/buc
[attachmentid=1627611100]
5.Bagheta protectie usi fata:stanga/dreapta,spate st/dreapta. Pret 60 lei/ buc
[attachmentid=1627611101] [attachmentid=1627611102]
6.Tuburi flexibile protectie cablaj usiile fata ce fac legatura intere habitaclu si usa(sant bune pt ce-i care urmeaza sa isi echipeze autovehiculul cu un CD-player)- (stanga/dreapta) Pret 25 lei/set
[attachmentid=1627611103]
7.COVOARE PLUS F90-au inscriptionat pe ele LOGAN,se fixeaza cu ajutorul clipsurilor[attachmentid=1627611104] [attachmentid=1627611105][attachmentid=1627611106]
BAB
Aparatori noroi fata, la ce pret perechea?
Low Profile
Set-ul complect fata/spate-80 lei
Al descomplectez pt 50 lei aparatoriile fata
BAB
Ai PM
Cipav
Ce pret covorasele ? Sunt setul complet fata/spate? Multumesc.
Low Profile
Nu,doar fata special VAN
Low Profile
UP!-Sant de vanzare
Brelog sigla Dacia-vandut
Set aparatori fata -vandut
Set aparatori spate-Pret 50 lei
Low Profile
UP!-Sant de vanzare
Low Profile
UP!-Sant de vanzare
Low Profile
UP!-Sant de vanzare
Low Profile
UP!-Sant de vanzare.
Low Profile
UP!-Sant de vanzare
Low Profile
UP!-Sant de vanzare
cata181
Nu ai pus pret la covorase...
Low Profile
Salutare.Covorase -80 lei
cata181
Poti sa imi dai un PM cu datele de contact/modalitate de livrare?(la covorase me refer)
Low Profile
QUOTE(cata181 @ 17 Jun 2010, 20:34)
Poti sa imi dai un PM cu datele de contact/modalitate de livrare?(la covorase me refer)
*


Da-mi tu un PM cu datele de livrare,cu datele mele nu prea ai ce face daca nu trimit eu colet-ul,Deci astept.Nume,Adresa,cod postal.Prestator servici curierat Posta Romana.Daca preferi altul este ok trece in date
Adresa e-mail paul_hunedoara@yahoo.com.acuma am observat ca nu poti da PM
cata181
QUOTE(Low Profile @ 17 Jun 2010, 22:33)
acuma am observat ca nu poti da PM
*


Am vazut in adresa de mail ca esti din Hunedoara... eu speram ca esti mai aproape, prin Bucuresti. O sa iti trimit un mail cu datele de contact pentru trimitere prin curierat, dar nu asa curand pentru ca nu stiu ce program am saptamanile urmatoare si risc sa nu ajung dupa pachet. Merci pentru feed-back.
Low Profile
UP!
Low Profile
UP!-Sant de vanzare
Marian66
un pret bun pt covorase si huse impreuna imi faci si mie?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.