Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] Dacia Papuc
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
wizard70
Cumpar Dacia papuc in stare cat mai buna ,carosata,benzina sau diesel.Ofer in functie de starea masinii maxim 2000 euro. Oferte pe email la adresa wizard_wizard@ymail.com
wizard70
Up.
wizard70
Up.
wizard70
Up.
cstcosti
am eu 0725620704
wizard70
Up.
wizard70
Up.
sandman86
salut
am dacia double cab benzina + gpl din 2002,
carosajul este dat jos dupa masina, se poate monta la loc cu putin efort.
km 38000 reali, masina nu a fost niciodata folosita pe firma.
Masina tehnic si optic in stare excelenta. de foarte mult timp, nu mai am nici asigurare nici itp, pentru ca masina nu este folosita.

Pretul este de 8500 lei.

Scuze daca m-am bagat aiurea in seama, masina este foarte buna si nu o dau cu mai putin.

PS: nu pot sa raspund la PM. (regulamentul forumului)
wizard70
Up.
wizard70
Up.
wizard70
Up.
wizard70
Up.
wizard70
Up.Anunt valabil .
dannieltudorache
Salut! am un papuc 1.9D albastru impecabil.65000 km nu a fost folosit niciodata la carat tonaje de fiare, sta in garaj,e necarosat,2 locuri,arata f.bine. Saptamina viitoare o sa rezolv itp-ul dupa care o sa-l vind.2200 euro.Daca te intereseaza astept un semn!
wizard70
Up.
adrian.petrov
Salut,
Am o dacia papuc alba din 1998, cu tractiune fata, in doua locuri; motor 1,6 , cu gpl si carosata ( omologate rar), revizia ITP expirata pe 12.02.2010, asigurare inca valabila - stare mecanica foarte buna, stare estetica ( mai trebuie retusata ); pret 2100 ron ( usor discutabil ) .
Ma gasesti la - adrian.petrov@gmail.com
Adrian
wizard70
Up.
wizard70
Up.Anunt valabil pentru auto dupa 2000.
wizard70
Up.
wizard70
Up.Papuc numai tractiune fata si cu itp valabil.
gaboru4all
un papuc diesel,4 locuri,2005,?? 2400 euro cu toata bucsaraia facuta ?
wizard70
Up.
wizard70
Up.
wizard70
Up.Papuc numai pe benzina,itp valabil.
wizard70
Up.
wizard70
Up.
pitura catalin
diesel 4x4 2005 2 locuri 2500 euro neg 0745848249
wizard70
Up.
wizard70
Up.
pitura catalin
asta e
wizard70
Up.Multumesc de oferta dar este prea departe si depaseste bugetul.
wizard70
Up.
wizard70
Up.
pitura catalin
2300?
titz
am eu unul diesel, de fapt tata, are casa la Floresti Prahova, si l-a folosit pt a ajunge acolo, si a mai lua diverse lucruri pt acolo....nu la marfa si alte de-astea. Acum i-am adus eu un Volvo V40, si chiar nu mai are sens sa-l tina.
L-a luat pe la 100 mii de km de la cineva, a schimbat distributie, discurile, parca si bateria etc.
0754044942
shade4free
ai avut ceva oferte,,dar nu te-ai bagat,,vrei ceva bun si moca,,,se intelege.
Sa iti fac o oferta,,sa vad daca asta iti convine,,un papuc diesel,,tu vrei pe benzina...cu tractiune pe spate,,,,tu vrei pe fata,,,,,
Si acum pretul.........vii il iei,,si iti mai dau tot eu 500 de euro,,si iti platesc si actul de vanzare cumparare,,
..Esti multumit?
aaaaaaaaaaaa..si ca bonus am sa iti fac si plinul ca a inteles ca ai buget redus
Bafta la cumparat
wizard70
Up.Suma maxima dar maxima oferita de mine pentru un papuc este de 2000 de euro,restul e cancan.
razvannn
am eu unul din 99 gpl omologat , stare tehnica impecabila itp valabil motor rk 5000 km la caroserie mai trebuiesc ceva retusuri , carosat aluminiu varianta mare , pm pt poze , sylvyu_76@yahoo.com , pret 6000 ron disc ,
wizard70
Multumesc de gazduire .Rog un moderator sa inchida topicul.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.