Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] masina
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
dan supernova
dupa cum am zis si in titlu cumpar masina in stare buna de functioanare ,orice masina dacia ,si starine daca arata bine si merg bine ,sa nu fie mai veche de 92 , ofer maxim 1.300 de euro , sau 800 de euro si un cupon rabla smile.gif
allex6x6
Am o dacie 1310 break, din 2002, 70000 de km, itp valabil pana in februarie 2012, stare f buna, albastra. Vroiam pe ea 1000 de euro. Daca ai un voucher, diferenta ar mai fi de 650 de euro.
marius.tt
salut, fratele meu are o dacia supernova 2002, culoare albastru rapsodia,catifea,propietar (toate actele in regula),arata super bine, el vrea 1500e dar daca e cv vorbesc eu cu el sa ti-o lase la 1300
edug
Salut ...eu am un Tico din 1997,fabricat in Korea,varianta cu Ac,cu toate taxele la zi,proprietrate personala,faruri clare....kit tuning exterior ne montat vopsit in culoarea caroseriei (alb) km parcursi reali 150 000 + alte piese noi de schimb....itp valabil...nu bancane...nu trancane...
Nr meu de tel 0728600388.Il dau pt ca mi-am luat un renault (cel din semnatura)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.