Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] Instalatie gpl secventiala
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
mmi&g
Cumapar instalatie gpl pentru a se monta pe un Fiat 1,6 90CP.

Preferabil cu acte ca s-o pot omologa.
De pret ce sa maai zic, sa fie cat mai aproape de 0 biggrin.gif

Astepr oferte din Bucuresti sau vecinatati.
mmi&g
UP!
M-am interesat si tre sa fie segventiala.
StefanT
salut. am pe megane asa ceva, m-a costat 2500 ron acum 12 luni, ti-o pot da la jumatate de pret, insa sa imi spui din timp daca te intereseaza pt ca masina este la vanzare si trebuie sa vorbesc cu eventualii cumparatori, daca ii coafeaza sa scad 300 de euro din pretul masinii insa o dau fara GPL.

PS sa stii ca astea secventiale sunt f scumpe, dar isi merita banii. O am in garantie, acte, tot, omologata...

Spor
mmi&g
Am apucat sa-mi iau noua.
La cateva zile mi-am lovit o masina care avea instalatie montata si acum am eu una de vanzare.

Ce soarta!
ph 25 BET
si la ce pret ai instalatia?
daca o mai ai.........
m-ar interesa pe mine daca merge pe un mondeo 1,8 16 valve
adrianrizescu
Ce fel de instalatie ai de vanzare (Marca,Tip. eventual un cod )
mmi&g
Este marca AG.

Daca nu se vede clar in poza,pe ea scrie AG autogas systems SGI.



Pret 600ron.Asta este ultimul pret la care sunt dispus sa o dau.
Are rezervor care merge atat in locul rotii de rezerva in portbagaj,cat si sub masina(pt cele care au roata de rezerva afara).


Mentionez ca nu am putut recupera comutatorul si tevile.
ot11exc
StefanT POTI SA PRECIZEZI CE MARCA ESTE INSTALATIA,CE REZERVOR ARE,SI CARE ESTE ULTIMUL PRET !!!SI O POZA,DOUA DACA SE POATE!
adytza1212
M-ar interesa si pe mine o instalatie de gaz pentru solenza. Teoretic si cea a lui mmi&g si a lui StefanT ar trebuie sa-mi mearga. Daca le mai aveti de vanzare contactati-me la 0sapte6noua6zero7noua3patru sau lasati-mi un nr de contact.
mmi&g
A mea inca nu s-a vandut.

0766 676 132
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.