Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Pleoape Nova/Supernova
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Bogyciu
Vand pleoape Supernova, din fibra turnate direct pe far. Pret 50lei cu trans prin Posta Romana inclus. De asemenea lucrez in fibra in general lucruri mici (sa poata si transportate prin posta)... Daca aveti ceva de facut imi aratati si va zic daca se poate face sau nu. Detalii pe messenger, ID bogyciu
Bogyciu
Up! Modelul e cel din poze, sau cel cerut de cumparator.
Bogyciu
Up! Se livreaza finisate, pregatite de vopsit
Bogyciu
Up! Trei clienti multumiti deja, urmeaza al IV-lea...
Bogyciu
Up!
liviu81weed
Vreau si eu, cum procedam?
Bogyciu
Imi dai un PM cu adresa si numele si eu iti raspund cand le pun la Posta, in general daca te hotarasti sapt asta pana miercuri luni o sa le ai.
Bogyciu
Si iar sus, daca mai sunt doritori sa ma anuntati din timp sa mai iau materiale ca nu prea mai am.
Bogyciu
Poze cu masinile clientilor, vor mai urma...
Bogyciu
Sa nu moara topicul. De asemenea modific si grile de SN.
Iulikk
Da' grile de solenza modifici?
Bogyciu
Daca e doar de scos semnul da. Ideea e ca trebuie sa imi trimit grila ta si eu ti-o trimit inapoi modificata si pregatita de vopsit. Daca vrei ceva special imi arati exact ce si iti zic daca pot face sau nu. Posibil sa fac pot face si pleoape, numai sa il pacalesc pe var-miu sa imi lase Solenza lui 2-3 ore smile.gif
Iulikk
Doar la scos sigla si inlocuit plasa. Dar nu pentru mine, eu sunt fan "classic style". Pentru un coleg de clasa. Ii voi spune, iar daca este de acord ramane sa luam legatura smile.gif . Ceao.

PS: imi plac pleoapele de SupeRNova pe care le faci. Arata bine wink.gif .
Bogyciu
Up!
Bogyciu
Si iar sus, modific si grile, Supernova, Solenza... sau orice, puneti-ma la incercare,
Bogyciu
Up!
George_E3
Vin pleoape de la bogyciu sapt asta(model nou)wink.gifwink.gif..postez poze:D:D:D
Bogyciu
Pleoape putin diferite si grila modificata (grila 30ron fara trans, cu plasa inclusa si preg de vopsit, desigur modificat pe grila clientului)
George_E3
[attachmentid=1627626507] [attachmentid=1627626507] Dupa cum am promis..postez poze...mult'am bogyciu..TRAIASCA!!!-recomand!!!
Bogyciu
Up!
caphonne
Salut vreau si eu pleoapeee biggrin.gif Ti-am dat add pe mess si pm.
Bogyciu
Up ca sa nu moara topicul, pt cei cu care am vb cel mai probabil sapt viitoare vi le fac, nu am avut deloc timp, imi cer scuze!
Bogyciu
Up, daca sunt doritori sa ma anunte din timp, asta pt ca stau prost cu timpul liber...
Marianssg
la niste pleoape pentru megane 2.2 te bagi?(far cu lupa)am gasit doar de 2.1 care la forma sunt mai inguste spre partea interioara .al 2 lea model e al meu

astept raspuns.multumesc(preferabil pm ca nu intru des)
Bogyciu
Inca sus, mai greu cu timpul dar mai fac.
alex
Topic redeschis la cererea initiatorului.
Bogyciu
Mii de multumiri alex, deci inca ma mai tin de treaba, astept comenzi!
Bogyciu
Pana cand se strica vremea de tot mai pot face, pretul e acelasi, 50lei cu trans inclus.
Bogyciu
Se poate inchide, cerere nu este, vremea s-a stricat...
stefanut28
pretul ploapelor am inteles
dar cat ma costa grila fara semn?si cum procedam iti primit prin posta grila mea?
Bogyciu
Imi pare rau, dar vremea nu prea ma mai lasa, si decat sa te tin 2 sapt fara grila pe masina mai bine zic ca nu iti fac... Cauta la tine pe acolo un atelier de reparatii cu fibra, sau cumpara de la mag un kit de reparatie si cu putina indemanare iti poti face singur.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.