Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Instalatie GPL
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Fantastik
Se vinde instalatie pentru carburatie Marini , instalatia este pe masina iar pretul este 400 demontata sau 300 si o demonteaza potentialul cumparator
alexgherna
instalatia este functionala,acte la ea ; un nr. de telefon ? sau suna tu 0764437455
Fantastik
instalatia este complecta , am toate actele la ea este trecuta si in talonul masinii mele de pe are o dau jos si va lua calea remat`ului , deci o poti monta fara probleme si poti merge sa faci si omologarea la fel de usor..

17 Apr 2010, 07:56:
UP asteptam cumparator... biggrin.gif
Fantastik
UP

21 Apr 2010, 08:18:
UP care doreste care pofteste...
Fantastik
UP

23 Apr 2010, 09:44:
upppp !!!
Fantastik
up
Fantastik
up
Fantastik
Se vinde instalatie pentru carburatie Marini , instalatia este pe masina iar pretul este 400 demontata sau 300 si o demonteaza potentialul cumparator


Se dezmembreaza Dacia din semnatura pentru piese astept reply sau pm !!
Fantastik

Se vinde Dacia 1310 an '98 sau se vinde total , masina are rugina in praguri podeaua varza si vopseaua pe plafon matuita , masina se afla in stare de functionare cu itp valabil si gpl omologat, un pret ar fi 2400 Ron usor negociabil sau se dezmembreaza pentru piese !!
Fantastik
UP
Fantastik
Up .....
Fantastik
Vand sau dezmembrez dacia 1310 an `98 cu instalatie GPL omologata sau dezmembrez pentru piese !!!
Fantastik
Vand sau dezmembrez dacia 1310 an `98 cu instalatie GPL omologata sau dezmembrez pentru piese !!!
Fantastik
up

6 May 2010, 08:48:
hai cu masinuta.. biggrin.gif
Fantastik
UP
Fantastik
UP 2350lei.......
Fantastik
UP
Fantastik
UP...
Fantastik
up
Cioby92
are cumva bord cn? m-ar interesa cateva componente... (nu piese tongue.gif )
Fantastik
QUOTE(Cioby92 @ 12 May 2010, 00:18)
are cumva bord cn? m-ar interesa cateva componente... (nu piese tongue.gif )
*



da are bord CN .. dar momentan nu am inceput sa o dezmembrez.. cred ca pana la urma ii fac asigurarea si o tin pentru drumuri spre si dinspre tara ...

12 May 2010, 22:54:
UP
Fantastik
UP
Fantastik
Cine vrea sa restaureze dacia... biggrin.gif
narcisadrian
ma intereseaza instalatia GPL dc o si montezi pe masina mea. Da-mi un PM daca te intereseaza oferta mea sau lasa-mi un telefon!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.