Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]TICO DIN IASI
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
81mat
An fabricatie 2001,albastru,180000km,al doilea proprietar[TATA],schimbat la el discuri noi,placute frana,amortizoare fata si spate,bielete,capete bara toate noi,motorul consuma ulei,dar nu exagerat,se poate circula asa daca nu sunteti pretentiosi,fara ITP;se face numai daca potentialul client,ofera un avans,masina este vizibila in IASI zona POPAS PACURARI;pret 550 euro,telefon;0740860377 IONUT. smile.gif
samir
poze???
81mat
In poze orice cazan e fain,up cu bazdigania!!!
81mat
UP inca valabil.
fengshui
Ofer 300 E.
betamax
400 Euro.
81mat
Se mai negociaza...;rog mistocarii,frustratii si pustii care nu au ce face sa se abtina.
81mat
UP,valabil.
AXSCU2
Salut,ceva poze,are rugina multa?Multumesc
81mat
Are putina rugina,nu exagerat,poze nu am,dar probabil in poze ar arata mai bine,masina mere bine, trage,consum mic;ideala pentru un incepator wink.gif
autom
Nu are cum sa fie 2001!!!!!!!!!!!!!
81mat
Ba are!!!!;este cu catalizator;or fi pus aia in acte anul din burta wink.gif
autom
stiam ca productia a fost sistata in 2000. Eu am 2 Tico din 200, euro 2, asa ca al tau, cu catalizator.
81mat
Valabil. wink.gif
alex_20
salut!eu sunt din husi si sunt interesat!poti veni cu masina spre albita pt a o vedea si eu..undeva la miljocul distantei..mai negociem si la pret..relatii la tel 0768609124 sau pm!astept un raspuns!
81mat
Ticozaurul inca cauta stapan! naughty.gif
81mat
UP valabil!
Merced
Pune te rog poze, unii ar fi interesati, eu de exemplu, da' nu pot sa dau o fuga pana la Iasi sa vad despre ce e vorba. Rugina putina poate insemna multe, pe mine ma intereseaza mai degraba unde-i localizata rugina, mai putin cat de multa si putina e. Ca daca-s ruginite oalele de la amortizoare fata, sau lonjeroanele, chiar si putin, as zice pas, daca-i ruginit un pasaj de la o roata, e alta discutie.
81mat
Poze...
autom
Arata bine masina spre foarte bine. Este euro 2....

Spor la vanzare.

Ai elucidat problema cu anul de nastre?

Pretul e super bun si chiar mult mai scazut decat cel real.
Merced
In afara de ce se vede in poze, putina rugina la pasaje, mai e ceva? Te rog sa-mi trimiti un ID de messenger prin PM, sincer sunt interesat de masina, vreau sa vorbim ca sa mai aflu niste chestii si sa vedem cum facem cu ITP-ul.
81mat
1.Am spus eu ca arata bine in poze wink.gif 2.am sa fac poze si cu certificatul[2001] 3.pragul stanga are rugina si pe o portiera crapat chitul 4.inca de vanzare 5.Telefon 0740860377
dj_13055
Care este ultimul pret?
81mat
2000lei dry.gif

24 May 2010, 17:22:
Se poate inchide,sa vandut in IASI cu 500 euro.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.