Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] VOUCHER rabla 2010
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
criv
Vand un tichet valoric (VOUCHER) ptr programul rabla 2010,valabil pana la 23 noiembrie 2010. Tichetul este insotit si de toate documentele necesare.
Pret 1800 RON sau 440 EURO, pret fix
date contact:
TEL 0722345505
0763917821
e-mail: vlad.cristi@yahoo.com
sau in PM
Va rog sa nu ma abordati cu oferte bisnitaresti...
criv
valabil
detalii in PM sau 0722345505
sau vlad.cristi@yahoo.com
Cristi
criv
valabil
detalii in PM sau 0722345505
sau vlad.cristi@yahoo.com
Cristi
criv
valabil
detalii in PM sau 0722345505
sau vlad.cristi@yahoo.com
Cristi
criv
anunt valabil

multumesc moderatorului care a curatat topicul.
kykymarius
1100
criv
anunt valabil
criv
anunt valabil
criv
valabil
criv
valabil
criv
valabil
chip22
Iti dau astazi 1500 pe el.
criv
chip22. aproape in fiecare zi am avut oferte de 1500 ron...Multumesc dar oferta ta e mult mai modesta decat cererea mea...
anunt valabil in continuare
b76bgaarh
1000 ron negociabil....
criv
b76bgaarh, vezi cauta...ca mai sunt cativa oameni necajiti care le vand pe degeaba, pe pretul pe care-l dau cei ca tine...si dupa ce-ti cumperi vreo 3 buc aproape moca, te mai duci la un dealer auto si-ti mai da si ala cadou contravaloarea a 5 vouchere, mai pui si tu 2 lei si uite-asa te faci cu masina noua!...
Ce ti-e si cu romanii astia...( nu toti...)!
criv
valabil
criv
valabil
criv
valabil
g0dz3uS
cu 1500 ron se vinde,nu o sa iei tu 1800,doar dak gasesti p cnv kre vrea neaparat si nu are de unde
criv
g0dz3uS, exact pe ala de care spui tu il caut si eu...ptr el este anuntul...da' bine ca te bagasi si tu in seama...
ionutblv
un ultim pret la el care ar fi?
criv
cu 1650 il dau.
criv
valabil, pret nou 1650 fix.
Chuiar va rog sa nu veniti cu oferte sub acest pret. Nu va bagati in seama singuri cu comentarii fara rost. Cine vrea cumpara cu pretul asta, cine nu, sa-si caute in alta parte. Multumesc.
criv
valabil, pret 1650 fix.
criv
valabil
criv
valabil
criv
se poate inchide.
Pentru carcotasii care comentau degeaba si vroiau sa-si ia masina noua mai mult gratis, pe vouchere cumparate pe bani de nimic de la oameni amarati aflati in criza financiara care se multumeau cu putin, aflati ca l-am vandut azi cu 1750 ron!. Si voua, ofertantilor de 2 lei, sa va fie rusine!!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.