Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Operatiunea Duster
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Statistici
paul_damian
Se plange multa lume ca a fost la drive-test si n-au primit cheie. Am impresia ca cele 305.000 de chei care trebuiau sa ajunga la concesiuni (in afara de cele din ziar) s-au ratacit pe drum. Intrebarea e simpla: ati primit cheie si talon de la dealer?
Manuel
Eu am primit, erau insirate vreo 20 pe masa si te puteai autoservi. N-am vrut sa par marlan asa ca am luat una singura. smile.gif
CGDBZ
Eu unul am primit prin posta , am mai luat si cu ziarul iar cand am fost la reprezentanta (Buzau) am primit si acolo cheie , era o "gagica" la usa ce dadea la cei ce intrau.
Iulikk
SI eu am luat cheie d-aia... da' era prea groasa si nu intra in concact. biggrin.gif
bobo77
Mai sa stii ca la Tulcea erau chei girla, pina m-am trezit eu sa probez o cheie masina fusese cistigata.
gabylzr
Oricum numai una-i norocoasa cum era in reclama la loto , am vazut la Constanta oameni care probau 20 de chei si alti din prima castiga radmasa.gif
FLP
QUOTE(bobo77 @ 21 Apr 2010, 22:07)
Mai sa stii ca la Tulcea erau chei girla, pina m-am trezit eu sa probez o cheie masina fusese cistigata.
*





Ia d-aici.


http://www.reno.ro/FRAUDA-SC-STAR-SERVICE-...EA-t179792.html
BeciAcustic
Ce imi plac oamenii care se baga si ei unde vad spirite agitate .... bravo FLP......ai facut un lucur mare pacat ca nu pot sa iti dau un + la reputatie
bendix
Voi mai credeti in concursurile astea ? wink.gif
Lostboy
QUOTE(BeciAcustic @ 24 Apr 2010, 12:43)
Ce imi plac oamenii care se baga si ei unde vad spirite agitate .... bravo FLP......ai facut un lucur mare pacat ca nu pot sa iti dau un + la reputatie
*


[attachmentid=1627616821]
Ai terminat de dat telefoane și report-uri?
l@u
QUOTE(BeciAcustic @ 24 Apr 2010, 13:43)
Ce imi plac oamenii care se baga si ei unde vad spirite agitate .... bravo FLP......ai facut un lucur mare pacat ca nu pot sa iti dau un + la reputatie
*



pune mana pe telefon hazna ce dreaq fiecare scrie ce vrea ......ce distrusi !!! radmasa.gif
C@talin
dau 10 telefoane si vine o masina radmasa.gif
Lostboy
QUOTE(C@talin @ 26 Apr 2010, 23:53)
dau 10 telefoane si vine o masina radmasa.gif
*

luxcor

DA

una acasa cu tot tacamul
una de la dealer - deoarece era exact ca cea pe care am primit-o prin posta nici nu am mai incercat-o smile.gif
FLP
QUOTE(BeciAcustic @ 24 Apr 2010, 13:43)
Ce imi plac oamenii care se baga si ei unde vad spirite agitate .... bravo FLP......ai facut un lucur mare pacat ca nu pot sa iti dau un + la reputatie
*




Eu tot nu va inteleg de ce va ataca atata topicu ala. Sunt niste oameni care au fost prezenti la eveniment si isi dau cu parerea.

Iar faza cu telefoanele, WTF?!?!?!
l@u

QUOTE(gabylzr @ 27 Apr 2010, 08:03)
nu ca as avea ceva cu iulikk , care sper sa nu devina un beciacustic .
*



Lostboy
Adică .... autoritar?
OAP
O simpla evaluare matematica a sanselor ca masina potrivita sa fie in acelasi loc cu cheia potrivita va duce catre cifra zero. sunt prea multe variabile de luat in calcul ca sansele sa fie macar ca la "superbingo" wink.gif
Richelieu
Prafuitoare cica nu mai sunt, dar se ofera mâțe la promotie.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.