Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Instalatie AC Supernova
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
banutu
Instalatie AC SuperNova : pret 1500 lei
Instalatia functioneaza si provine dupa o supernova clima 2003 -108 000km ,de fapt si masina functioneaza dar nu mai pot recupera fiscalul de la firma de unde am luat-o asa ca o dezmembrez.
nicu_nicu
M-ar interesa suportul de la compresor si rola intinzatoare, eventual si un pret.

Multumesc !
AdrianSavu
Salut !
Masina are jante de aliaj , cele din fabrica ?
banutu
Nu vand componente din instalatie deocamdata.
Jantele nu mai sunt .
sergiu-iulian
Eleron ai?ce culoare ii masina?
banutu
albastru metalizat (catifea) e' culoarea.
Are eleronul in perfecta stare.
sergiu-iulian
Perfect.Asa este si culoarea la masina mea.Il vinzi?daca da,la ce pret?Mersi
P.S. O poza doua se poate?
banutu
Astept sa vad daca se hotareste un prieten sa ia hayonul cu totul.
Am sa pus in cursul zilei de astazi si foto.
robert1991
m-ar interesa pe mine torpedoul! pret ?

si spune-mi cat ceri pe usa dreapta spate,capota si stopurile spate ( m-ar interesa doar plasticele albe in care pui becuri)! astea ma intereseaza doar pretul smile.gif

ms!
Gicu91
consola bord centrala,un pret?
bogdan_90
corpul clapeta?
banutu
robert1991 :torpedoul are o balama de la usa rupta
usa spate 200 lei completa sau 150 fara geam si panou usa
capota fata sa dat astazi
stopurile spate la dau doar asamblate

Gicu91 :consola centrala o vrei cu tot cu comenzi si ce mai se gaseste pe ea?

bogdan_90 :corp clapeta 100
sergiu-iulian
ceva noutati in legatura cu eleronul nu mai ai ? sad.gif
banutu
Cu eleronul..........dak nu vine saptamana asta cu banii sa_l ia si dak nu se gaseste alt doritor sa-l cumpere cu tot cu hayon il dau si separat
robert1991
mie imi trebuie clapeta aceea de tragi de ea sa deschizi daca este functionala! ofer 20 lei cu tot cu transportul! e bine?
sergiu-iulian
Si daca il vinzi separat,la un pret pentru el te-ai gandit?
AdrianSavu
Salut !
Mai ai alarma pe ea ( aia din fabrica cobra), ma intreseaza sirena de la ea ?
banutu
Alarma sa dat.
Pretul la eleron ar fi de 100 lei dar deocamdata nu il dau ca decat complet ca raman cu hayonul gaurit smile.gif
nassicu
un nr de tel nu ai si tu ? esti din bucuresti? m-ar interesa si pe mine plasticu de la A.C., astept un nr de telefon pe pm
banutu
Ai nr in PM,nu sunt din Bucuresti.
Nu stiu ce plastic iti trebuie de la AC dar oricum instalatia nu o descompletez decat daca se gasesc persoane interesate care vor repere diferite. Deja sunt in negociere cu 2 persoane pt a vinde instalatia completa.......dar nu se stie icon_mrgreen.gif
banutu
up
BoR
Salut.Din ce localitate esti?M-ar interesa instalatia de AC completa.
banutu
din Arges ,de prin jurul Pitestului
robert1991
salut! ma intereseaza clapeta torpedoului! e adevarat,nu prea mult dar ai zis ca stai in jurul pitestiului , iar joi sau vineri am un drum la pitesti si vin la tine daca e ca sa nu mai te complici cu posta! unde mai exact stai?
banutu
ai PM
tazzSN
Salut ma intereseaza si pe mine farul dreapta in ce stare e un pret, si pt parbriz daca il dai..da-mi un pm..merci
banutu
Am sa-ti fac astazi dupa amiaza o foto la far si un pret.¨Parbrizul sa dat
Farul are una dintre urechi rupta,nici nu am mai facut foto.
dachriss
sunt interesat de instalatia ac. da-mi un pm cu datele de contact, te rog!
Multumesc !
banutu
AC-ul sa vandut userului Tunderbird.
laurentiu188
ac, merge si la logan?
banutu
nu merge pe Logan,nici pe solenza.
banutu
up
alexvis
ma intereseaza ambele stopuri pe spate daca sunt intregi ca ale mele sunt sparte me spate..cat si mufa conectoare (nu cea de pe circuit cea cu firele) si inca ceva daca geamurile sunt pe manual sau pe electric...
Astept PM
O seara buna!
xibon
Salut! Caroseria in ce stare se prezinta?Rugina?In principiu un pret?Toate bune!
banutu
Lampa dreapta se prezinta perfect iar pe cea din stg. am ciupito putin la un colt.
Geam electric am avut doar pe partea soferului
sergiu-iulian
Eleronul il mai dai? sad.gif separat....
Gicu91
sal,scuze pentru intarziere , consola centrala cu totul, cu butoane de la aeroterma pana la frana de mana dak mai este. un pret?mc
xibon
Pt.caroserie un raspuns?!
alexvis
spune-mi pretul final si daca e iti las un id de messneger sa vb despre stopuri si o sa iti fac o lista sa imi spui ce poti si ce nu poti....e perfecta daca ai acea bucata lipita din stop....o zi cat mai buna
PS: Eram sa uit spune-mi daca dai si acea mufa care se conecteaza la circuitul placii de la stop
xibon
Pt.caroserie un raspuns?!
banutu
Caroseria exista,iti trimit si ceva foto cu punctele afectate de rugina,in rest e perfecta.
tunderbird
Mi-ai promis si mie niste poze. Ai reusit ceva?
ghitza
fetele de usi se potrivesc pe berlina ?daca da zi un pret la ele
alexvis
QUOTE(alexvis @ 17 May 2010, 15:24)
spune-mi pretul final si daca e iti las un id de messneger sa vb despre stopuri si o sa iti fac o lista sa imi spui ce poti si ce nu poti....e perfecta daca ai acea bucata lipita din stop....o zi cat mai buna
PS: Eram sa uit spune-mi daca dai si acea mufa care se conecteaza la circuitul placii de la stop
*




poti sa imi lasi pm cu id si oferta sau poti sa spui aici eu nu pot trimite pm ca am posturi putine din cate am inteles din ce imi scria acolo
marian_bv
un pret la fetele de usi....sunt interesat si de partea cu comenzile de pe consola(ventilator,dirijare aer,robinet...toata placa aia)
serviccom
Un pret pentru instalatia de AC + instalatia electrica ce merge la presostat, buton, etc.
banutu
instalatia AC sa vandut ,panourile de usi nu se potrivesc pe berlina.
Am sa fac o lista cu piesele ramase si preturile lor.
ORIJINAL21
contraaripa fata stanga o ai? in ce stare este si un pret ms!
robert1991
ai zis ca ai avut geam electric la sofer! mai ai macaraua cu buton cu tot?pret!

fetele de usi? mai exact cele din spate! pret?
Gicu91
nu mi-ai raspuns....un id de mess k ma intereseaza mai multe de pe masina,bft
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.