Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Daewoo Matiz - 2004
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Kabo
Vand Daewoo Matiz - varianta E+AC + diverse imbunatatiri
An fabricatie: 2004, euro 2.

Km: 67.000 reali.

Pret: 2550 EURO - usor negociabil

Masina are urmatoarele inbunatatiri:

- inchidere centralizata + alarma -2 telecomenzi.
- deschidere portbagaj din telecomanda alarma.
- proiectoare ceata.
- panouri usi varianta SE.
- finitii stalpi fata + spate.
- geamuri electrice.
- reglaj din interior al oglinzilor.
- ceas original matiz.
- huse scaune.
- Mp3 SONY plus 4 boxe.
- folie geamuri fata/spate omologata.
- distributie schimbata de mine la 50k km pentru siguranta personala, chiar daca la primul proprietar masina a avut si carte service.
- tratament cu DURALUBE motor + cutie viteze + cel ce se pune in rezervoar pentru curatarea injectorului si a parti superioare amotorului.
- baterie varta de 45 Ah noua, achizitionata in februarie 2010.
- bucse fata, cele din capul telescopului, schimbate cu cele turnate(adica nu mai sunt din doua bucati).
- ITP valabil pana la data 01.04.2012 (nu este pacaleala).

Masina este foarte ingrijita, se accepta orice fel de investigatie, are husa originala Daewoo cu stingator, trusa medicala, vesta reflectorizanta nefolosite

ATENTIE:

- al II-lea proprietar din 17.10.2008,
- pretul este usor negociabil.
- dupa cum se poate vedea in penultima poza are si un mic semn din parcare de la colegi nostri soferi, am preferat sa ramana asa decat sa o umplu de chit, mentionez vopseua nu este sarita si nici crapata.
- accept schimb cu masina mai mare gen renault symbol, fabia berlina, dacia logan, toate cu AC, nu sunt samsar.
-motivul vanzarii: sa marit familia si este nevoie de o masina mai mare pentru carucior si alte diverse lucruri ce trebuiesc carate odata cu copilul.


Multumesc.

CONTACT: 0727700970/0763663804
EMAIL: costin_ivanovici@yahoo.com
argon
o mica intrebare daca se poate, de unde ai luat panourile de usi varianta SE si cu cat? In rest super masina, tocmai ce am luat si eu una din acelasi an aceasi varianta si aceasi km, bafta la vanzare.
Kabo
UP! UP! UP! UP! UP! UP!

2549 EURO - USoR NEGOCIABIL.

- MASINA SUPER INTRETINUTA

- Panourile de usi leam luat de pe forum daewoo la sectiunea bursa cauti utilizatorul piese daewoo, este din craiova si ti le trimite cu posta sau cum te intelegi cu el.
Kabo
UP! UP! UP!

CHIAR NU VREA NIMENI O MASINA BUNA.
PMG_tr
daca mai ai panourile de la usi, cele vechi...m-ar interesa manerele de la ele...scuze de off topic
Spor la vanzare
Kabo
Da le am, astept un telefon de la tine sau gasesti o modalitate de contact.

Up masina buna
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.