Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Jante tabla R14 Si R13 50ron
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
chocapic
[Vand] Jante tabla R14 Si R13 cu anvelope la 50ron/ bucata.
Pretul de 50 ron e janta + cauciuc.
Se vinde si la bucata.
Livrare prin posta romana, sau personal in reghin
chocapic
valabil
betamax
Ai 4 buc. de 14 J 6 (jante) identice ? Nu ma intere ce fel de gume sunt, jantele sa fie bune.
paradox_utopic
ai ceva pe 13 sau 14 cu cauciucuri de iarna ?
chocapic
betamax: am 4 jante identice bune, cu j 6 de 14", (modelul din foto - Sunt 6 in total),
paradox_utopic : am 2 buc de 13' cu anvelope iarna si 3 de 14" cu anvelope iarna , dar nu sunt pereche niciuna(au anvelope diferite).
paradox_utopic
QUOTE(chocapic @ 27 Apr 2010, 20:44)
betamax: am 4 jante identice bune, cu j 6 de 14", (modelul din foto - Sunt 6 in total),
paradox_utopic : am 2 buc de 13' cu anvelope iarna si 3 de 14"  cu anvelope iarna , dar nu sunt pereche niciuna(au anvelope diferite).
*



si pretul e 50 ron janta+cauciuc ?
chocapic
Da, pretul e 50 ron janta+cauciuc
Livrare personal in bistrita, satu mare, cluj-napoca,reghin, 1 data pe luna in bucuresti, si pe toata ruta pana acolo(BV, )
betamax
QUOTE(chocapic @ 27 Apr 2010, 19:44)
betamax: am 4 jante identice bune, cu j 6 de 14", (modelul din foto - Sunt 6 in total),


K, ai un client pentru 4 buc 6 J 14. Cand ajungi pe la Bucuresti ? Daca vii prin Sibiu e si mai bine.
0744 773 101.

LE. Conditie esentiala: sa se potriveasca pe Renault, adica 4x100 (gaura de centrare nu stiu cat are).
chocapic
k, cand ajung in bcuresti, sun cu 2-3 zile inainte
betamax
Sper ca ai verificat daca jantele merg pe reno. Daca ai si gume de vara cat de cat bune ar fi brici.
stefanNar
Salut chocapic,
Ma intereseaza 2 de 14` 4x100 insa daca stii sa imi spui si cat mai ajunge si livrarea cu posta romana?
Numai bine!
chocapic
Trebuie sa verific cunva daca au prindere 4 x 100 sau alfel , toate informatiile de pe jante sunt in poza 2, pe masina mea nu merg sa le pun.(am de 15 si 14)
Deci deocamdata nu trimit prin posta, doar personal , sa nu fie probleme.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.