Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] Mīnere interioare Megane2
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Markos
Cumpar mīnere interioare Megane2 (celebrele mīnere din fata, care se cojesc). Sa fie:

- bej (Sedan Privilege, 2004)
- noi
- pereche (stanga+dreapta)
gotty
mai bine facem un group buy....
Markos
N-am nimic īmpotriva. Suntem multi? tongue.gif
lico
de ce nu reconditionati manerele astea fratilor?chiar si in fiecare an si tot renteaza ,eu am vopsit blestematele astea de manere la un nene singura problema fiind ca e cu vopsea si culoare bej de fabrica ceea ce inseamna ca se vor zgaria la loc dar sper sa tina macar un an.ca idee o nuca de schimbator costa 260 ron la reno,aici in banii astia am vopsit volanul nuca si manerele si au iesit ca noi.
ambrinoc
unde?
Markos
up
lico
Pe Mihai Bravu exista un nene care se ocupa cu asa ceva,eu am cumparat volan,manere si nuca schimbator pe care le-am montat pe masina si am reconditionat piesele originale.Acum le-am montat si am un set de rezerva pt.urmatoarea distractie.Apropo,daca cineva este interesat volanul de schimb este de 2.2 cred(piele crem/bej deschis).Arata impecabil si este de vanzare la 100ron si la 150ron cu tot cu butoanele de cc.Pt. detalii despre vopsitor puteti suna la mine 0722357211.
dumitrescu04
Cumpar ornament consola centrala culoare bej pentru Megane 2.2
Markos
QUOTE(dumitrescu04 @ 26 Apr 2010, 15:29)
Cumpar ornament consola centrala culoare bej pentru Megane 2.2
*


Bravo ma! Si ce mai cumperi?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.