Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] DACIA
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
cristi_ionut68
Pe scurt:

Cumpar DACIA 13XX sau Nova/SN avariata.


Pentru 13XX ofer ~500 RON, pentru restul astept oferte.


In detaliu:

As avea nevoie sa cumpar o singura masina PENTRU MINE, sa imi fac treaba cu ea, pentru carat si pentru oras, nu pentru programul RABLA si/sau sa o vand mai departe!
M-ar interesa totusi sa aiba un aspect cat de cat, sa se poata circula cu ea, si motoul sa fie bunicel; daca bate scartaie, troscane, etc, nu ma prea intereseaza, la fel si daca necesita vopsitorie.


In ceea ce priveste suna oferita:
-nu vreau sa jignesc pe nimeni;
-nu ma intereseaza cati bani s-au facut cu masinile astea datorita programului (felicitari celora care si l-au vandut pe bani frumosi);
-ma gandesc la faptul ca mai sunt oameni care vor sa-si duca masinile la fier vechi;
-nu subestimez deloc DACIA (am avut 5 pana acum si decat una singura am vandut-o cu putin mai mult de 1000 RON, deorarece era mai nou ca si an de fabricatie;
-etc.

Va rog sa nu transformati topicul intr-unul de discutii sau luat peste picior; cei ce au ceva de obiectat, o pot face pe privat!


Va multumesc!

cristi_ionut68
Si Oltcit mi-ar placea...
cristi_ionut68
UP!

Astept oferte! De asta am pus semnul "~". Poate fi pretul si mai mare de 5 mil.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.