Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Instalatie GPL
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
jamesblond
Instalatie GPL pentru carburatie, demontata de pe Dacia 1300 care se da la remat.
Rezervorul este de 60L si este plin. Lipseste doar comutatorul din bord, care costa, se pare, in jur de 80 de lei. In rest este functionala, a mers foarte bine pina am pensionat masina. Am acte. Pret fix 200 lei.
jamesblond
UP
jamesblond
^
||
jamesblond
UP
jamesblond
UP
jamesblond
UP?
jamesblond
up
jamesblond
UP
jamesblond
^
||
jamesblond
UP
jamesblond
UP
jamesblond
UP
jamesblond
UP?
jamesblond
UP.
mstaniloiu
Salutare - se poate omologa la RAR daca o montez pe Dacia mea ?

Multumesc,
jamesblond
In principiu da, am actele cu care am omologat-o eu, deci ar trebui sa se poata, probabil cu conditia sa fie montata de un service autorizat in GPL.
jamesblond
Up
jamesblond
up
DORTMUND
Salut trimite-mi te rog numarul tau de telefon aici sau pe privat, as vrea sa vin sa o iau.
Multumesc!
jamesblond
Ai PM.
madalin_m2001
o mai ai ? daca da as fi interesat ..si ce marca este ...
jamesblond
Da, mai este.
Instalatia este Zavoli, rezervorul TMS.
jamesblond
si un up
jamesblond
up
jamesblond
^
||
jamesblond
valabil
manole18
QUOTE(jamesblond @ 12 Jul 2010, 09:55)
valabil
*



salut,un numar de telefon pentru contact si te sun cum il primesc.
Am tot o Dacie 1310,break din 94 deci nu cred ca ar fio problema.Daca zici ca ai acte inseamna ca e perfect...se poate monta la orice rar autorizat aratand actele ei si omologarea si tot.
Sau mai bine daca vrei poti suna la 0724 360 991.Manolache Gheorghe este persoana de contact si anume tatal meu.
Mersi anticipat si sper sa ne auzim.Chiar azi am vrut sa cumparam o instalatie pt masina doar ca omu nu a gasit actele si ne-am retras.Numai bine.
alinworm
mai e valabil?
jamesblond
Scuze de intirziere, sint momentan plecat din Bucuresti, vom lua legatura cit de curind posibil, cel mai tirziu saptamina viitoare.
alinworm
OK. numarul meu de contact 0731.076.617 sau id mess: tomitza.alin
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.