Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: mi s-a indoit puntea spate
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Probleme tehnice - Dacia Clasic
paul_cluj
Azi mi s-a indoit puntea spate la roata stanga la o frana de mina pe la 120 de grade am lovit o groapa din lateral si mi s-a bagat o roata inauntru as vrea sa stiu daca se poate rezolva cu ciocanul biggrin.gif

Frate clujean... sa se scrie s-a.
Nu mai scrie aiurea, ca se da cu radiera.
StefanT
QUOTE(paul_cluj @ 22 Apr 2005, 20:35)
adica nu chias sa bagat roata inauntru dar sta stramba
*


o poti indrepta dar nu va mai avea aceeasi rezistenta. E total neindicat. e ca si o sarma, pe care dupa ce o indoi o data, a doua oara se va indoi mai usor. si tot asa...biggrin.gif . Nu te sfatuiesc.

Siguranta inainte de toate. Ultima data cand vazusem eu era 1,3 mil. Cred ca s-a mai scumpit, dar nu e de joaca aici. Bafta!
driverx
@paul_cluj

Tare ma tem ca nici asta nu ti-a fost invatatura de minte.

Iei punte noua/SH. Nu merita sa arunci timp bani si viata ta in asta indoita. Te duci frumos pe Cehoslovaciei si iei de acolo...de la 1.2 la 2.5 mil, in functie de stare.
paul_cluj
Aha, zici de magazinul de dezmembrari; ok, o sa trec pe acolo luni si o sa ma interesez


Daca mai scrii cu limbaj mirc (adica k in loc de ok si alte incercari) si incorect gramatical, nearticulat, conform regulamentului - pe care te invit sa il citesti - o sa ai parte de sanctiuni. This is the last warning !

Si sa iti completezi profilul !
Muttley
Fuzeta puntii spate nu se indreapta ever! Se inlocuieste puntea.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.